Gaziantep arkadaş arayan bayanlar
Başlık: Gaziantep arkadaş arayan bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-03-15

Merhabalar ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Çalışan kendi halinde yaşayan yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Bekar çalışan yalnız yaşayan bir bayanım. Benim istediğim aslında kendi halinde olan bir bayan olarak biraz sıkıcı ve kendimi daha çok yalnız hissettiğim zamanlar oluyor. Özellikle birisiyle konuşacak arkadaşlık yapacak birisi olmayınca insan kendisini çok yalnız hissediyor. Ve bu durum karşısında benim de istediğim Gaziantep arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak oldu.

Çünkü kendisine bayan arkadaş arayan ve arkadaşlık yapmak isteyen konuşmak isteyen tanışmak isteyen veya birbirimizle seviyeli arkadaşlık ve sohbet etmek isteyen bir arkadaş arıyorum. Bunun için de Gaziantep arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak istedim. Daha önce bir evlilik yapmadım. Bekarım çalışıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Benim istediğim arkadaşlık yapabileceğim sohbet edebileceğim şu yalnızlık hissinden kurtulabileceğim bir arkadaş arıyorum kendime. Dürüst saygılı kibar nazik içten samimi bir bayanım.Eğlenceli ve bakımlı kendine güvenen öz güveni olan bir bayanım. Gaziantep de yaşıyorum. Yalnız yaşıyorum. Benim gibi olan sohbet etmek isteyen arkadaşlık kurmak isteyen bir arkadaş arıyorum. Maddi bir beklentim yok bunu da belirtmek isterim. Sonuçta buradan sadece yazdıklarımıza oranla cevap gelebiliyor. Sonuçta birbirimizi görmüyoruz ve tanışmamış oluyoruz ve bu gibi bir durum olmasını bende istemem. Bunun için de belirtmek istedim bunu da. Benim amacım sohbet edebileceğim arkadaşlık yapabileceğim bir arkadaş arıyorum.

Yaşım 28 tanışmak konuşmak arkadaşlık kurmak isteyen seviyeli sohbet etmek isteyen ve benim gibi düşünen ve Gaziantep arkadaş arayan bayanlar ilanıma cevap verebilir. Özel hayatı beni ilgilendirmez ama bekar olması yada evlenmiş ayrılmış olmasını tercih ederim. Amacı arkadaşlık kurmak sohbet etmek tanışmak olan ve ilanımla ilgilenen ve Gaziantep de yaşayan ve ve tanışmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.