Fethiyede Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Fethiyede Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-03-22

Merhabalar ben Muğla Fethiye de yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim. Çocuğum annesinde kalıyor tabi bütün ihtiyaçları ile ilgileniyorum ve görüşüyorum. Yani demek istediğim çocuğuyla ilgilenen bir babayım. Benim istediğim tekrar ciddi bir ilişki düşünebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık yapabileceğim ve tanışabileceğim Fethiyede arkadaş arayan bayanlar arıyorum.

Biraz kendimden bahsetmek gerekirse ben bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim.Yaşım 42 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Düzenli bir gelirim ve işim var. Dürüst saygılı kibar anlayışlı samimi kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Ciddi bir ilişki tanışıp konuşabileceğim anlaşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Boşanalı uzun bir zaman oldu ve yalnızlık gerçekten zor bir durum. Ve insanın yalnız olması kadar ne kadar düzenli bir hayatı olsa da o hayatı paylaşabileceği yanında olduğu zaman mutlu olabileceği bir eşi olmadıktan sonra biraz zor oluyor. Bunun için ben de Fethiyede arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Tanışabileceğim arkadaşlık kurabileceğim birbirimizi anlayabileceğimiz ve gerçekten ciddi bir ilişki düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşünen yalnız olan bayan ve ciddi bir ilişki arayan ve Fethiyede arkadaş arayan bayanlar ilanımla ilgilenen konuşmak isteyen tanışmak isteyen yeni insanlarla tanışmak isteyen ve ciddi bir ilişki düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.Yaşı 35-42 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen ve Fethiye de yaşamayı düşünen bekar bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.