Başlık: Faceook Arkadaş Arayan Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-08-08

Facebook arkadaşı arayan dul bayanlar kategorisi ile facebook profilinizi görüşmek istediğiniz yeni arkadaşınız ile paylaşabilirsiniz. Bu kategoride facebook arkdaş aryaan bul bayanlar ile facebook dul bayan arkadaş arayan bay ziyaretçilerimizin ilanları ile ilan yanıtları yer almaktadır. Tüm sadece arkadaşız açık dizin kategorilerinde olduğu gibi bu kategoride de tüm ziyaretçilerimiz tüm kategori ve ilanlara eksiksiz olarak erişebilirler ve ilan ekleyebilirler ya da ilanları yanıtlayarak ilan sahipleri ile iletişim kurabilirler. Facebook arkadaş arayan dul bayanlar kategorisinde profil bilgilerinizi ilk ilanınızda paylaşmayabilir ilanınıza gelecek olan yanıtları değerlendirdikten sonra uygun kişiye direk olarak gönderebilirsiniz.

Sadece arkadaşız açık dizini tüm ziyaretçilerin kullanabildiği açık bir arkadaşlık ilan dizinidir. İlanlara erişim, ilan ekleme ya da ilan yanıtlama gibi özelliklerden faydalanmak için herhangi bir üyelik şartı olmadığı gibi herhangi bir ücret talebide yoktur. Kar amacı gütmeksizin tamamiyle ziyaretçi odaklı olarak çalışan sadece arkadaşız açık arkadaşlık dizini bu yönleri ile benzerlerinden ayrılan bir kolay arkadaşlık platformudur. Hiçbir işlev için özel kimlik bilgileri ya da profil detayları bilgileri istenmeden kolayca ve tabiki hızlıca tüm ziyaretçilerin kullanabilmesi hedeflenmektedir.

Sadece arkadaşız açık dizinine vermiş olduğunuz ilanlar ya da ilan yanıtları anında sistem tarafından onaylanarak yayına alınır ve ileti sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalarak ileti sahibine yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam eder. Ancak sadece arkadaşız standartları gereği rencide edici içerik barındıran ilanlar ya da ilan yanıtları asla onaylanmazlar ve yayına alınmazlar. Diğer yandan ziyaretçi güvenliği için kötüye kullanımı mümkün olan özel kimlik bilgilerinin paylaşıldığı ilanlar ya da ilan yanıtları da asla onaylanmaz ve yayına alınmazlar.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.