Evine Arkadaş Arayan Seri İlanlar
Başlık: Evine Arkadaş Arayan Seri İlanlar
Ekleme Tarihi: 2022-10-23

Ev arkadaşı bulmak ev arkadaşı aramak artık çok yaygın olan bir durum. Eskiden ne kadar gençler yada üniversite zamanlarında olan bir durum olsa da artık günümüz şartlarına bakınca yalnız yaşayan bir kişi bu ister erkek olsun ister bayan olsun tek başına yalnız geçinmek maddi açıdan zor bir durum en azından gerçekleri konuşacaksak durum böyle yada en azından benim için zor bir durum. İşte bunun için de ev arkadaşı aramaya karar verdim.Bunun için de evine arkadaş arayan seri ilanlar bakmaya başladım.

Ancak bakınca bir sürü ilan ile karşılaşsam da bana uygun düşünceme yada isteklerime uygun evine arkadaş arayan seri ilanlar içinde denk gelemedim. Bunun için de bu bulduğum bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak ve en azından kendimi tanıtmak ve ne istediğimi söylemek ve ev arkadaşı aradığımı belirtmek istedim.Ben yalnız yaşayan daha önce bir evlilik yaptım ve ayrıldım bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde durmaya çalışan bir bayanım. Yaşım 32 bekarım. Ben Edirne de yaşıyorum. VE burada ev arkadaşı arıyorum. Çünkü tek başına bazı yerlere yetişemiyorum. En azından maddi olarak olsun hem de yalnızlık açısından olsun bir arkadaş arıyorum. Gerçekçi olmak gerekirse en azından ben maddiyat konusunda zorlanıyorum sonuçta her şey artık çok pahalı ve ne kadar tek yaşaşam ve bir giderim yada fazla bir giderim olmasa da eve tek başıma yetemiyorum. İşte bunun için de hep yalnızlığımı paylaşabileceğim hem de maddiyat açısından paylaşıp yapabileceğim ev arkadaşı arıyorum. Benim gibi yalnız yaşayan ev arkadaşı arayan bir bayan olması benim için önemlidir. Daha önce evlenmiş ayrılmış bir bayan olarak pek bir arkadaş çevrem yok veya sosyal bir bayan değilim. Sonuçta hele ev arkadaşı aramaya karar verince günlük yaşantıdan bir arkadaş bulamıyor insan sonuçta insanların sana yaklaşımı farklı olabiliyor. Ve ben de bu nedenden dolayı insanlara karşı pek güvenimi kaybettim.

İşte benim gibi olan yada Edirne de öğrenci veya yalnız yaşayan benim durumum gibi olan veya iş nedeniyle olsun öğrenci olarak olsun yalnız yaşayan ve ev arkadaşı arayan bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de evine arkadaş arayan seri ilanlar bakan veya ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.