Ev Arkadaşı Arayan Yabancılar
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Yabancılar
Ekleme Tarihi: 2022-09-01

Gerçekten bekar bir bayan olarak yalnız başına yaşamak geçinmek hayata tutunmak oldukça zor. Bir de bunun üstüne yalnız olmak daha da zor. Ben de bu yüzden en azından yalnız yaşıyorum zaten diye düşünerek yanıma hem bana arkadaş olabilecek hem de yalnız olmaktan kurtulurum diye düşünerek ev arkadaşı arayan yabancılar aramak aklıma geldi. VE bir kaç bununla ilgili arkadaşlık sitelerine yada ilanlara bakınca benim gibi ilan açan bir sürü arkadaşların yada kişilerin olduğunu gördüm. Ve ben de bu nedenden dolayı bu şekilde kendimi açıklayabileceğim bir ilan açmaya karar verdim.

Ben daha önce severek bir evlilik yaptım ve ailem bu evliliği istemiyordu. Aslında sonuç olarak bakarsanız ailem haklıymış ancak ben yine bildiğimi okuyarak her şeye herkese karşı gelerek evlendim. VE ailem benim bu kararımdan dolayı bana küstüler ancak zaman geçtikten sonra onlara hak versem de bir kez hatayı yapmış oldum.VE gerçekten o sevdiğim evlendiğim kişi gitti yerine bambaşka bir insan geldi. Ve belli bir süre sonra boşanmaya karar verdik. Bunları neden anlatıyorum hem biraz içimi dökmek için hem de biraz kendimi tanıtmak için. Ben bekar çalışan daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bayanım. Bursa da yaşıyorum. Ben yanıma ev arkadaşı arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım.Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim ve şu anlık aklımda da evlilik gibi bir düşünce yok bunu da belirtmek isterim. Ben ev arkadaşı arayan yabancılar ilanını açma nedenim ise daha çok baktığımızda yabancıların yani yabancı uyruklu kişilerin yalnız yaşadığını ve zorluk çektiğini görüyorum. Ve bu düşünceyle ile de ev arkadaşı arar iken bu şekilde bir ilan açmak istedim. Maddi konuda bir beklentim yok. Sadece arkadaşlık hem de yalnız kalmak istemediğim için ev arkadaşı aramaya karar verdim.

Dürüst saygılı samimi içten arkadaş canlısı bir bayanım.Pek bir sosyal hayatım yok evi ve işi ile ilgilenen herkes gibi yaşayan bir bayanım. Tertipli ve düzenli bir bayanım. Bursa da benim gibi ev arkadaşı arayan yabancılar varsa yada belki bulurum diye bu ilanı açmak istedim. Yaşım 33 beni anlayabilecek tertipli düzenli ev arkadaşı arayan veya bu ilanım ilgisini çeken bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.