Ev Arkadaşı Arayan Yabancı Öğrenciler
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Yabancı Öğrenciler
Ekleme Tarihi: 2022-09-06

İyi günler ben öğrenci bir bayanım. Bir öğrenci olarak yalnız olmak yalnız kalmak gerçekten zor. Tek başına yaşamak tek başına bir şeyler başarmak gerçekten zor bir durum. Ben de bu durum için ev arkadaşı arayan yabancı öğrenciler arıyorum.Ben de bu yüzden bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendime arkadaş edinmek hem de ev arkadaşı bulabilmek için buraya ilan açmak istedim.

Ne kadar öğrenci bir bayan olsam da hem çalışıyorum hem de okuyorum. Ama eve geldiğinde insan yalnız olması gerçekten zor bir durum. Özellikle yalnız kalmak yalnız yaşamak gerçekten zor bir durum. Benim için de oldukça zor bir durum bu. Çünkü eve geldiğinde hiç kimsenin olmaması konuşacak sohbet edecek kimsenin olmaması gerçekten zor bir durum. Ben maddi anlamda hiç bir beklentim yok daha çok istediğim bana arkadaşlık yapabilecek eve geldiğimde yalnız olmayacağım bir ev arkadaşı arıyorum. Bir kaç kez buldum ama tam olarak birbirimize uygun olamadık yada anlaşamadık bazı sorunlar yaşadığım için ev arkadaşı arayan yabancı öğrenciler bakmak istedim. Bu arkadaşlık sitesine de nette bakar iken buldum. Ve benim gibi ilan açan yada ev arkadaşı arayan kişileri görünce bende ilan açmak istedim. Dürüst saygılı eğlenceli samimi sıcak kanlı içten bir bayanım. Tertipli düzenli bir bayanım. Arkadaşlık demek seninle aynı duyguları hissetsen her zaman senin yanında olan seni anlayan dinleyen yanında olmaktan mutluluk duyacağın bir arkadaş demektir. Arkadaş demek bu hayatta yalnız olmadığın anlamına gelir. Çünkü seni anlayan her anın da yanında olan bir dostun olduğu anlamına gelir.Yalnız olmadığın başın ne zaman sıkışsa yanında olacak bir arkadaşın olduğunu bilir işte bunun için de bu sözler bize aslında bir arkadaşlığın dostluğun nasıl olması gerektiğini anlatır. Arkadaşlık dostluk bu hayatta çok nadir sahip olduğun şeylerden biridir tıpkı aşk gibi çok nadir karşımıza çıkar gerçek aşklar gerçek dostluklar o zamanda onun kıymetini bilmeli ve ona göre ona sahip çıkmalıyız.

Beni anlayan dinleyen ev arkadaşından çok birbirimize dost arkadaş olabileceğimiz bir arkadaş arıyorum. Ev arkadaşı arayan yabancı öğrenciler ile ilgili bir ilan açmak istedim. Yaşım 23 bekar okuyan çalışan bir bayanım. Eskişehir de okuyorum. Burada ev arkadaşı arıyorum.Benim gibi ev arkadaşı arayan ve arkadaşlık dostluk arayan ev arkadaşından ziyade arkadaş olabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.