Ev Arkadaşı Arayan Van
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Van
Ekleme Tarihi: 2023-04-01

Ev arkadaşı arayan bir bayan olarak Van da yalnız yaşayan bir bayanım.Ben aslında daha önce de başka bir siteye ilan açmıştım yada bakmıştım ancak pek ilgimi yada cevap veren olmadığı için başka sitelere de bakmak istedim. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve bir kez de burada şansımı denemek istedim. Ben ev arkadaşı arayan Van yaşayan bir bayan ev arkadaşı arıyorum. Ben bekar çalışan bir bayanım.

Van da yaşıyorum. Burada yaşama sebebim tayinim Van a çıkmıştı ve bir senedir burada yaşıyorum. Ama yalnız olmak gerçekten zor bir durum ve ben de yanıma ev arkadaşı aramak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Ailem Kırşehir de yaşıyor. Ben Van da yalnız yaşayan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi kibar içten temiz bir bayanım. Biraz titiz bayanım. Dağınıklık dan hoşlanmam düzenli ve temiz olması benim için önemlidir. Yaşım 32 bekar bir bayanım. Evlilik düşünmedim çünkü hayatımda yapmak istediklerim bir hedefim var. Ve bunlar benim için daha öncelikli hem de doğru insan çıkmadı karşıma. Ben buraya da ev arkadaşı arayan Van yaşaya ve benim gibi ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş arıyorum.Benim gibi düşünen ve benim gibi arkadaşlık kurmak hem de ev arkadaşı arayan bir arkadaş arıyorum. Ben daha çok ev arkadaşından çok arkadaşlık kurabileceğim birbirimize dost olabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen arkadaşlığa önem veren arkadaşlığa değer veren bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda herhangi bir beklentim yok benim istediğim sadece yalnız olmamak istediğim için ev arkadaşı arıyorum.

Hem de arkadaşlığa dostluğa önem verdiğim için ev arkadaşından ziyade benimle arkadaşlık kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve yalnız yaşayan ve ev arkadaşı arayan bayan arkadaş da olabilir veya okuyan öğrenci de olabilir yada benim gibi sadece yalnız yaşayan bir bayan arkadaş da olabilir. Tek istediğim güvenilir dürüst ve dağınık olmayan sorumluluklarını bilen ev arkadaşı arayan Van yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.