Ev Arkadaşı Arayan Urfa
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Urfa
Ekleme Tarihi: 2023-04-11

İyi günler ben bekar Urfa da çalışan kendi ayakları üstünde yaşayan yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Urfa da yalnız yaşıyorum. İş nedeniyle buraya gelmiştim. Ve burada kendime bir hayat düzen kurdum. Evlilik düşünmedim çünkü daha benim için erken diye düşünüyorum. Yaşım 26 bekar bir bayanım. Benim bu arkadaşlık sitesine bakma yada bu ilanı açma nedenim ise ev arkadaşı arayan Urfa ilanlarına bakıyordum. Ve bunu arar iken de bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya ilan açmak istedim.

Aslında daha önce hiç bir arkadaşlık sitesin de bulunmadım. Tabi sosyal medyalar dışında ve oralarda da baktım ev arkadaşı arayan Urfa da yaşayıp da kendisine ev arkadaşı arayan var mı diye bir kaç yere baktım ancak ne kadar güvenebilme şansımız var ki sonuçta sosyal medyalarda yan hesap açan veya sahte hesap açanlar da var ve bu yüzden güvenemedim ve bir kaç denemeden sonra nette bu şekilde bir arama yapmaya başladım. Ve bu arama beni bu arkadaşlık sitesine getirdi. Ve başka arkadaşların paylaştığı ilanlara bakınca da bana çok uygun ve güvenilir bir arkadaşlık sitesi gibi geldi ve buraya ilan açmak ve kendimi tanıtıp arkadaşlık yada bu ev arkadaşı ilanını açmak istedim. Ben dürüst saygılı samimi kibar nazik ve herkesle anlaşabilen bir bayanım. Arkadaş canlısı bir bayanım. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Urfa da yaşıyorum.Ev küçük iki odalı bir ev tabi kirada yada giderlerde bir sorunum yok. Maddi konuda bir sıkıntım yok sıkıştığım yerlerde ailem yardım ediyor zaten bunun için açmıyorum ilanı. Benim sorunum maddi konuda yardım için ev arkadaşı aramıyorum istediğim aslında yalnız kalmak daha fazla yalnız olmak istemiyorum. Çünkü ev çok sessiz oluyor ve akşamları eve geldiğinde kimsenin olmaması yalnız tek başına olmak beni iyice huzursuz etmekte. İşte bunun için de ev arkadaşı arıyorum.

Tabi bazı şartlarım var aslında buna şartlar da demeye gerek yok. Dürüst güvenilir olması benim için önemlidir. Tertipli ve düzenli olması da ayn zamanda benim için önemlidir. Benim gibi çalışan ve yalnız yaşayan veya öğrenci olabilir. Yada evlenmiş ve ayrılmış ve kendine yeni bir hayat kuran bir bayan arkadaş da olabilir. Sonuçta özel hayatı beni ilgilendirmez. Ev arkadaşı arayan Urfa da yaşayan ve ev arkadaşı arayan bir bayan olarak benim bu ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum. İlgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.