Ev Arkadaşı Arayan Mersin
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Mersin
Ekleme Tarihi: 2022-05-29

İyi günler ben Mersin de yaşayan bekar öğrenci hem de çalışan bekar bir bayanım. Aslında artık günümüzde teknoloji o kadar gelişti ki insanlar artık günlük yaşantılarını yada arkadaşlıklarını yada ilişkilerini de artık nete insanlar birbirlerini tanımaya yada bu gibi ilişkilerini sürdümeye çalışıyorlar. Ben de bunun için ev arkadaşı arayan Mersin ilanımı açabileceğim bir ilan açmak ve kendime ev arkadaşı aramak istediğim den dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan hem öğrenci hem de çalışan bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sıcak kanlı düzenli ve temiz bir bayanım. Aslında daha önce ev arkadaşım vardı. Ancak bazı sorunlar yaşadık ve bazı konularda anlaşamadık sonuçta o evi birlikte paylaşıyoruz. Ve başına buyruk davranması ve bazı nedenlerden dolayı ayrı evler tutmaya karar verdik. Ancak tabi hem öğrenci hemde çalışan bir bayan olarak insan eve geldiğinden bir arkadaşı olsun istiyor. Hem de maddi nedenlerden dolayı artık her şey o kadar pahalı ki insanlar yaşamak için gerçekten çok uğraşması çok çalışması gerekiyor. Ben de bunun için ev arkadaşı arayan Mersin de yaşayan benim gibi ev arkadaşı arayan bayan arkadaş arıyorum. Mersin de yaşayan çalışan veya benim gibi öğrenci olan da olabilir. Yada yalnız yaşayan ve kendine ev arkadaşı arayan bir arkadaş da bayan arkadaş da olabilir. Bir kaç ilana baktım ancak benim istediğim tarzda kendime uygun ilan bulamadığım için bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Yaşım 25 Mersin de yaşamaktayım. Dediğim gibi ev arkadaşı arıyorum. Dürüst saygılı güvenilir olması benim için çok önemli. Birbirimizin hayatına saygı duymak isterim. Benim gibi ev arkadaşı arayan Mersin de yaşayan veya burada kendine ev arkadaşı arayan bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.