Ev Arkadaşı Arayan Manisa
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Manisa
Ekleme Tarihi: 2023-07-30

Arkadaşlık kurmak sadece karşılıklı sohbet etmek yada konuşmak ile olmuyor bana göre. Benim için önemli olan arkadaşlık kurmak sohbet etmek karşılıklı konuşmak birbirini anlamak her zaman yanında olmak her derdini sen anlattığında dinleyecek seninle bir üzülecek seninle birlikte konuşabilecek arkadaşlık yapabilecek bir arkadaş bulmak artık bu zamanlar çok zor oluyor. Bunun için de ev arkadaşı arayan Manisa da benimle ev arkadaşı olabilecek yada benim gibi ev arkadaşı arayan arkadaş arıyorum.

Ben bekar çalışan ve yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce de başka yerlere ilan açtım ev arkadaşı bulmak için ama pek bulamadım. Yada istediğim gibi olmadı. Ben 30 yaşındayım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve yalnız kendi başına yaşayan bir bayanım. Dürüst saygılı güvenilir sıcak kanlı samimi bir bayanım. Maddi konuda bir sıkıntım yok çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. İstediğim benim gibi arkadaş canlısı arkadaş edinmek ve aynı zamanda ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş arıyorum. Ev arkadaşı arayan Manisa benim gibi düşünen benim gibi arkadaşlık kurmak ve aynı zamanda ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Arkadaşlık kurmak tanışmak ve birbirimizi anlayabileceğimiz ve karşılıklı konuşabileceğimiz gerçek bir arkadaşlık olabileceğimiz arkadaşlık kurabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Ve aynı zamanda da ev arkadaşı arayan Manisa da yaşayan bir bayan olarak benim gibi ev arkadaşı arayan ve hem arkadaşlık arayan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.