Ev Arkadaşı Arayan İzmir
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan İzmir
Ekleme Tarihi: 2023-08-22

İyi günler ben İzmir de yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Çalışan kendi ayakları üstünde duran kendi halinde yaşayan bekar bir bayanım. Benim aslında istediğim ev arkadaşı arayan İzmir beraber kalabileceğim bir ev arkadaşı aramaya karar verdim. Haliyle ekonomik durum şu an biraz sıkıntıda her yerde herkes de ve bende yalnız başına bekar bir bayan olarak ne kadar etkilenmedim desem de biraz zorluk çekiyorum.

İşte bunun için de ev arkadaşı arayan İzmir ilanını açmak istedim. Ev arkadaşı arıyorum. Çünkü evimi paylaşabileceğim hemde giderleri paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Ama benim istediğim gerçekten birbirimize destek olabileceğimiz anlayabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Evliliğimden çocuk sahibi değilim . Bekar çalışan bir bayanım. Benim gibi düşünen benim gibi ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş arıyorum.Pek bir çevrem yok ve kendi halinde yaşayan işinden evine gidip gelen bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sorumluluk sahibi bir bayanım. Benim istediğim aslında hem ev arkadaşı aramak ama ondan önce birbirimize arkadaşlık yapabileceğimiz arkadaş dost olabileceğim gerçekten birbirimizi anlayabileceğim eve geldiğimde bir yabancı değil de gerçek anlamda arkadaşlık kurabileceğim ve evimi paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bunun için de burayı ilan açmak istedim.

Benim gibi ev arkadaşı arayan ve İzmir de yaşayan bekar bir bayan ve ya benim gibi boşanmış bir bayan da olabilir. Kendisine ev arkadaşı arayan İzmir de yaşayan ve dürüst saygılı samimi benim gibi içten bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan sorumluluk sahibi olan sorumluluklarını bilen İzmir de yaşayan ve ev arkadaşı arayan bunu isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.