Ev Arkadaşı Arayan İstanbul
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan İstanbul
Ekleme Tarihi: 2022-07-20

İyi günler ben İstanbul da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Çalışan kendi ayakları üstünde duran kendi halinde yaşayan bekar bir bayanım. Benim aslında istediğim ev arkadaşı arayan İstanbul da yaşayan benim gibi beraber kalabileceğim bir ev arkadaşı aramaya karar verdim. Haliyle ekonomik durum şu an biraz sıkıntıda her yerde herkes de ve bende yalnız başına bekar bir bayan olarak ne kadar etkilenmedim desem de biraz zorluk çekiyorum.

İşte bunun için de ev arkadaşı arayan İstanbul ilanını açmak istedim. Ev arkadaşı arıyorum. Çünkü evimi paylaşabileceğim hemde giderleri paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Ama benim istediğim gerçekten birbirimize destek olabileceğimiz anlayabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum. Evliliğimden çocuk sahibi değilim . Bekar çalışan bir bayanım. Benim gibi düşünen benim gibi ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş arıyorum.Pek bir çevrem yok ve kendi halinde yaşayan işinden evine gidip gelen bir bayanım. Dürüst saygılı samimi sorumluluk sahibi bir bayanım. Benim istediğim aslında hem ev arkadaşı aramak ama ondan önce birbirimize arkadaşlık yapabileceğimiz arkadaş dost olabileceğim gerçekten birbirimizi anlayabileceğim eve geldiğimde bir yabancı değil de gerçek anlamda arkadaşlık kurabileceğim ve evimi paylaşabileceğim bir arkadaş arıyorum. Bunun için de burayı ilan açmak istedim. Genellikle ev arkadaşı dediğimizde bizim için öğrenci olan kişiler aklımıza gelse de yurt dışında bekar yalnız yaşayan her bayan yada erkek kendine göre ev arkadaşı bulabiliyor. Yani yaş kaç olursa olsun. Daha önce yurt dışında yaşadım. Ancak yakın bir zaman da buraya dönmeye karar verdim. Ve İstanbula yerleştim. Maddi konuda bir sıkıntım yok aslında ancak yine de dediğim gibi şuan durumlar yani ekonomik sıkıntılar biraz zor olduğu için hem de ben pek yalnız kalmayı sevmeyen yalnız olmayı sevmeyen bir bayanım.

Benim gibi ev arkadaşı arayan ve İstanbul da yaşayan bekar bir bayan ve ya benim gibi boşanmış bir bayan da olabilir. Kendisine ev arkadaşı arayan İstanbul da yaşayan ve dürüst saygılı samimi benim gibi içten bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan sorumluluk sahibi olan sorumluluklarını bilen İstanbul da yaşayan ve ev arkadaşı arayan bunu isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen arkadaşların cevaplarını beklerim.Benim için maddi durumun bir önemi yok öğrenci yada bekar evlenmiş ayrılmış bir bayan da olabilir. Benim için önemli olan önce arkadaşlık birbirimizi anlayabilmek ve gerçekten arkadaşlık kurabilmek ve ev arkadaşı olabilmektir. Yaşım 33 benim gibi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.