Ev Arkadaşı Arayan Antalya
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Antalya
Ekleme Tarihi: 2023-05-28

İyi günler ben Antalya da yaşayan bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Üniversite okudum. Ben buraya ilan açma nedenim ise ev arkadaşı arayan Antalya da yaşayan ve kendisine ev arkadaşı arayan arkadaş bulmak istediğim için buraya ilan açmak istedim. Antalya da yalnız yaşayan bekar bir bayanım.

Aslen Antalyalı değilim. Kırşehir de yaşıyor ailem bende orada yaşıyordum. Ancak üniversite için Antalyaya geldim ve burada okudum. Ve burada kendime bir düzen kurdum. Şimdi bir işte çalışıyorum. Ancak tek başına olmak gerçekten zor bir durum. Burada okur iken ev arkadaşım vardı. Ve aklıma bu gelerek yeni taşındığım evime de yalnız yaşamak istemediğimden dolayı ev arkadaşı bulmanın iyi olacağını düşünerek ev arkadaşı arayan Antalya ev arkadaşı arayan veya ev arkadaşı ilanı ile ilgilenen bir arkadaş bulmak istiyorum. Biraz kendimi tanıtacak olursam ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Dediğim gibi daha önce de burada okudum ve hem ev arkadaşım olmuştu. İyi anlaşan dürüst saygılı samimi kibar nazik içten bir bayanım. Benim istediğim yine ev arkadaşı bulabilmek tek başına olmak yalnız olmak pek bana göre bir durum değil. Hem de tabi bir evin gideri ile tek başına da bu devir de uğraşmak zor bir durum. Bunun için ev arkadaşı arıyorum. Bekar benim gibi çalışan veya öğrenci olabilir.

Antalya da yaşayan ve kendine ev arkadaşı arayan ve aynı zamanda arkadaşlık kurmak isteyen gerçekten ev arkadaşından çok arkadaş gibi olabileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim anlaşabileceğim ve ev arkadaşı arayan Antalya ilanımla ilgilenen bayan arkadaş arıyorum. Ev arkadaşı demek sadece ev giderlerine ortak olmak demek değil. O evi birlikte paylaşmak hayatına bir arkadaşı girmesi ve arkadaşlık kurabileceğin bir arkadaş arıyorum. Benim gibi ev arkadaşı arayan ve Antalya da yaşayan okuyan veya tek yalnız yaşayan ve bekar olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.