Ev Arkadaşı Arayan Ankara
Başlık: Ev Arkadaşı Arayan Ankara
Ekleme Tarihi: 2022-11-14

Ben Ankara da yaşayan yalnız bir bayanım. Artık insan ev arkadaşı arıyor. Çünkü tek başına olduğunda geçim daha zor bir hal yada durum alıyor. Ben de bunun için ev arkadaşı arayan Ankara ilanlarına bakıyordum. Ancak pek istediğim gibi bir ilan bulamadım. Ve bir kaç ilana da cevap verince geri dönüşü olumsuz olunca kendime uygun bir ilan açmak istedim.

Ben çalışan bir bayanım. Bu yüzden de pek ev arkadaşı bulmaya pek bir zamanım olmuyor. Ve artık internette artık oldukça yaygınlaştı ve insanlar arkadaşlıklarını olsun evleneceği kişiyi olsun veya benim gibi ev arkadaşı arayan Ankara da yaşayan olsun bu gibi yerlerde bakıyorlar. Ve benim de aklıma burası geldi daha önce de burayı takip ettiğim için bende bir ilan açmak istedim. Benim için önemli olan dürüst saygılı insana arkadaşa değer veren bir ev arkadaşı olması istiyorum. Aslında baktığımızda bizim için oldukça zor bir durum.Çünkü artık her şey çok pahalı ve geçinmek oldukça zor ve hele tek başına isen bu daha zor oluyor. Ben bir evlilik yaptım boşandım bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bekar yalnız olan bir bayanım. Benim istediğim benim gibi evine arkadaş arayan ev arkadaşı arayan bir bayan arkadaş aramak aklıma geldi. Ve buraya ilan açmak istedim. Çünkü çalıştığımdan dolayı pek bu konu ile ilgilenemiyorum .Ve eğer buraya ilan açarsam bulabileceğimi düşündüm. Ev arkadaşı arayan benim gibi evlenmiş ayrılmış da olabilir. Yada öğrenci de olabilir. Birbirimize yardımcı olabileceğimiz anlayışlı dürüst saygılı ve ev arkadaşı arayan Ankara da yaşayan bayan arkadaş arıyorum.

Biraz da ev arkadaşı dediğin zaman birbirimizi anlayabileceğimiz dostluk arkadaşlığa önem veren gerçekten ev arkadaşı arayan ve ya ev arkadaşı arayan Ankara da yaşayıp da kendisine ev arkadaşı arayan ciddi olan bu konuda bayan arkadaş arıyorum. Dediğim gibi öncelik birbirimiz tanımak ve gerçekten değer vermek ve arkadaşlığa önem vermek çünkü ev arkadaşı dediğin zaman o evi birlikte paylaşacaksın ve anlaşmak gerçekten önemli uyumlu olmak önemli diye düşünüyorum. Bunun için ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.