Erzurum Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Erzurum Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-09-09

Merhabalar ben Erzurum da yaşayan bekar bir beyim. Aslında benim istediğim tanışıp görüşebileceğim ve arkadaşlık kurabileceğim ve evlenebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Bunun için de Erzurum arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim. Biraz kendimden bahsedecek olursam ben bekar çalışan kendi halinde yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de annesi ile birlikte yaşıyor.

Ben önce ki evliliğimden anlaşamadık ve bu yüzden ayrıldık. Ama artık kendime güzel mutlu bir yuva aile kurmak istiyorum. Bunun için de Erzurum arkadaş arayan bayanlar ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim.Yaşım 46 bekar çalışan kendi halinde yaşayan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesi ile ilgilenen bir beyim. Dürüst saygılı samimi kibar anlayışlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Benim istediğim evlenebileceğim evlilik düşünebileceğim konuşabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen ve benim gibi olan bir bayan arkadaş arıyorum. Evlilik demek aynı hayatı paylaşmak birbirini anlamak konuşmak demek ve bunun için de buraya bir ilan bırakmak ve kendimi açıklamak istedim. Eğer olursa Erzurum da yaşamak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim hayatım işim var. VE bunun bozup başka bir yerde yaşamak istemiyorum.

Benim gibi düşünen hayata benim gibi bakan evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir. Evlilik düşüncesi olan ve evlenmeyi düşünen Erzurum da yaşayan veya yaşamak isteyen Erzurum arkadaş arayan bayanlar ilanıma cevap verecek bayan arkadaş arıyorum. Dürüst saygılı samimi olması benim için önemli. Yaşı 40-46 arası olan evlilik düşünen bir aile kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.