Erkek Arkadaş Arayan Yabancı Uyruklu Bayanlar
Başlık: Erkek Arkadaş Arayan Yabancı Uyruklu Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-04-08

Ben bekar çalışan maddi durumu iyi olan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kısa süren bir evlilik oldu bazı nedenlerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ben bekar yaşayan bekar olan bir beyim. Ben erkek arkadaş arayan yabancı uyruklu bayanlar arıyorum sohbet edebileceğim yardım edebileceğim yabancı olup da Türkiye de tek başına yalnız yaşamak zor olduğunu biliyorum. Ve bunun için de bu bakımda bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Aslında yabancı uyruklu bir bayanla daha önce de arkadaşlık dostluk kurdum ve bu açıdan ne gibi zorluklar yaşadığını çok iyi anlayabiliyorum sohbet edecek konuşacak güvenebileceği kimse olmuyor bu yüzden de bende arkadaşlık kurmak sohbet edebilmek konuşabilmek arkadaşlık kurmak istediğimden dolayı erkek arkadaş arayan yabancı uyruklu bayanlar arkadaşlar arıyorum. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. İstanbul da yaşıyorum yalnız yaşayan bir beyim. Dürüst güvenilir saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Daha önce ki evliliğimden çocuk sahibi değilim yalnız yaşayan maddi durumu iyi olan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Ne kadar çalışan ve düzenli bir geliri olan bir bey olsam da yalnızlık gerçekten zor bir durum çünkü insanın yanında konuşacak sohbet edecek arkadaşlık kurabilecek seni anlayan dinleyen kimsenin olmaması gerçekten zor bir durum. Yaşım 41 belki ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş da olabilir. Artık bu birbirimizi iyi tanımaya arkadaşlık kurmaya bağlı diye düşünüyorum.

Benim gibi düşünen arkadaşlık kurmak sohbet etmek isteyen ve erkek arkadaş arayan yabancı uyruklu bayanlar varsa yada ilanımla ilgilenen ciddi düşünen ve bu amaçla tanışmak konuşmak isteyen bayan arkadaş arıyorum. İstanbul da yaşayan yabancı uyruklu bayan arkadaşlar arıyorum. Yaşı 35-41 arası olan evlenmiş ayrılmış veya çocuğu da olabilir veya bekar da olabilir benim gibi dostluk arayan konuşmak sohbet etmek isteyen arkadaşlık kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.