Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Antalya
Başlık: Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Antalya
Ekleme Tarihi: 2023-05-21

Ben Antalya da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Ancak annesinden kalıyor. Ben tabi ilgileniyorum. Ama uzaktan ne kadar olabilirse o kadar ilgilenebiliyorum. Yaşım 48 bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine düşkün eşi ile vakit geçirmesini seven bir beyim. Benim istediğim benim gibi arkadaşlık kurmak ciddi bir ilişki düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir bayan arkadaş aradığım için erkek arkadaş arayan bayanlar Antalya ilanını açmak ve kendimi tanıtmak istedim.

Ben ailesine düşkün yalnız bir beyim. Ben hayatında ikinci şansa inanan evliliğin bir kez daha olabileceğine inanan hayatında ki ruh eşini bulabileceğine inanan bir beyim.Kibar romantik duygusal evine ailesini önemseyen eşine önem veren hayatında ki kadına önem değer kıymet veren bir beyim.Dürüst saygılı kibar nazik bakımlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Benim gibi hayatında ikinci şansa inanan ruh eşini bulabileceğine inanan ve erkek arkadaş arayan bayanlar Antalya yaşamak isteyen yaşayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Hayatım daki bayandan beklentim sadece beni ve ailesini önemseyen benim gibi evine ailesine düşkün olan benim gibi ailesini eşini önemseyecek bir bayan arkadaş arıyorum.Evlenmiş ayrılmış olabilir. Maddi bir sıkıntım yok tabi evlendikten sonra burada Antalya da yaşamak isteyen ve düşünen bir beyim. Benim gibi Antalya da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olursa çok iyi olur.

Yaşı 40-48 arası olan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven benim gibi evlenmiş ve ayrılmış olabilir.Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven eşine bağlı dürüst saygılı bakımlı Antalya da yaşamak isteyen veya düşünen evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Erkek arkadaş arayan bayanlar Antalya da yaşamak isteyen ve evlilik düşüncesi olan hayatında ikinci kez evlilik düşünen ve mutlu bir aile kurmak isteyen veya arayan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.