Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Almanya
Başlık: Erkek Arkadaş Arayan Bayanlar Almanya
Ekleme Tarihi: 2022-10-15

Merhabalar ben Almanya da yaşayan bekar çalışan kendi halinde tek yalnız yaşayan bekar bir beyim. Çalışıyorum maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün bir beyim. Yaşım 33 bekarım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Ailem Türkiye de yaşıyor. Ben Almanya da yaşıyorum. Daha önce okumak için gelmiştim ve burada kendime bir hayat düzen kurdum ve buraya yerleştim diyebilirim. Benim düşüncem aslında erkek arkadaş arayan bayanlar Almanya ilanıyla ilgilenen yada bayanlara ulaşmak istediğim için bu arkadaşlık ilan açmak istedim.

Biraz kendimi tanıtacak olursam bekarım yaşım 33 dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı eğlenmesini seven arkadaş canlısı bir beyim. Erkek arkadaş arayan bayanlar Almanya da yaşayan ve ya benimle arkadaşlık kurmak tanışmak sohbet etmek isteyen bayan arkadaşlar arıyorum. Ben şu anlık ciddi bir ilişki yada evlilik düşünmüyorum. Amacım arkadaşlık kurmak sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim yeni insanlarla tanışabileceğim bir bayan arkadaşlar arıyorum. Tabi illa Almanya da yaşamasına gerek yok Türkiye den de olabilir. Ancak yaz tatillerinde gelebiliyorum hem tatil amaçlı hem de ailemi görmek amaçlı dürüst saygılı bir beyim. Benim gibi düşünen ve Almanya da yaşayıp yada Türkiye de yaşayıp kendisine erkek arkadaş arayan sohbet edecek konuşacak arkadaş arayan bayanlar arıyorum. Eğlenmeyi gezmeyi seven bir beyim. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Benimle tanışacak bayanın da evlenmemiş veya evlenmiş ayrılmış olmasını ancak çocuğu olmayan bir bayan olmasını tercih ederim.

Benim gibi düşünen ve erkek arkadaş arayan bayanlar Almanya yaşayan veya Türkiye den arkadaşlık yapmak isteyen ve tanışmak isteyen ve sohbet etmek Almanya da yaşayan olursa ileriye doğru resmi olarak da tanışmak yakın arkadaşlık kurmak isterim. Bu düşünce de olan yaşı 25-33 arası olan arkadaşlık kurmak sohbet etmek yeni insanlarla tanışmak isteyen ve ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.