Başlık: Erkek Arayan Bayan Telefon Numarları
Ekleme Tarihi: 2023-08-09

Erkek arayan bayan telefon numaraları kategorisi ile erkek arayan bayan telefon numaraları ile bayan arayan baz ziyaretçilerimizin ilanları ve ilan yanıtları yer almaktadır. Erkek arayan bayan telefon numaraları bayan arkadaşlık sitemizin istek üzerine eklenen yeni kategorileri arasında yer almaktadır. Bu kategori de bayan arkadaşlık sitesi üzerinde yer alan diğer tüm kategorilerde de olduğu gibi ziyaretçilerimiz eksiksiz olarak tüm ilanlara ve ilan yanıtlarına eksiksiz olarak ulaşabilirler, kendi ilanlarını oluşturabilirler ya da ilanları yanıtlayarak ilan sahipleri ile iletişim kurabilirler. Bu işlemler için ziyaretçilerimizin herhangi bir ilan bedeli ödemesi gerekmeyeceği gibi üyelik şartıda gerekmez.

Özellikle bayan arkadaşlık sitesi üzerinde yer alan bayan telefon numaraları kategorilerine gelen yoğun istek ile yeni telefon numaraları kategorileri sitemize istekleriniz doğrultusunda eklenmektedir. Unutulmamalıdır ki ilanlarınızda telefon numarası vermek gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır. ilanınız ile ilgilenen ziyaretçilerden facebook ya da skype benzeri iletişim metodları isteyebilir görüşme sonrasında numaranızı verebilirsiniz. Bayan arkadaşlık sitesi ilan kategorileri arasında telefon numarası gibi bir zorunluluk olmadığını unutmayınız.

Bayan arkadaşlık sitesi üzerinde yer alan tüm kategorilere sitemize ulaşan tüm ziyaretçilerimiz ilan ve ilan yanıtlarına eksiksiz olarak ulaşabilirler, kendi ilanlarını oluşturabilirler ya da mevcut ilanlara yanıtlar yazarak ilan sahipleri ile iletişim kurabilirler. Bunun için hiçbir ziyaretçimizden üyelik ya da ücretlendirme gibi bir ön koşulu tamamlaması istenmze. Keza bayan arkadaşlık sitesi tamamen ücretsiz bir açık arkadaşlık dizinidir.Vermiş olduğunuz tüm ilanlar anında sistem onayından geçerek ileti sahibi aksini isteyinceye dek yayında kalır ve size yeni arkadaşlıklar kazandırmaya devam ederler. Ancak içerinde rencide edici ifadeler bulunan ilanlar ya da ilan yanıtları bayan arkadaşlık sitesi standartları gereği asla onaylanmazlar ve yayına alınmazlar. Diğer yandan ziyaretçi güvenliği açısından verilen ilanlar ya da ilan yanıtlarında kötüye kullanımı mümkün olabillecek özel kimlik bilgilerinin yer aldığı ilanlar da asla onaylanmazlar ve yayına alınmazlar.

35 Yorum

 1. merhaba ismim erkin istanbulda oturuyorum. 50 yaşında 175 boy 73 kg yum. sempatik ve sportmen biriyim. bayan arkadaş arıyorum.lütfen istanbul da oturan samimi bayanlar arasın.maddi sıkıntım yok.spor yapmayı,yüzmeyi,seyahat etmeyi severim.

 2. Dul bayan arkadaş arıyorum mesaj atabilirsiniz 173 boy 63 kilo esmer yaş 29 tanışmak isteyen bayanları bekliyorum

 3. Cesaret gerek eser bırakmak için .ama bu tek başıma bana ağır geliyor .beraber bırakabiliriz ..

 4. Bursada yım 1.65 boy 63kilo kumral zayıf Tofaş fabrikasında çalışıyorum bayan arkadaş arıyorum

 5. Gercek evlenecek bır bayan ben şener konya Emirgazi ilçesi yaşıyorum telefon ara da tanışalimş

 6. Iğdır ve civarı bayanlar mail atın görüşelim 27 yaşındayım yaş farketmez adanzeye.76 gmail

 7. Kars’tan güvenlik ön planda olmak şartıyla arkadaş arayan bayanlar bekleniyorsunuz

 8. Yaşim 29 boy 180 kilo 83 izmirliyim denizlide yasiyorum kendime ait isyerim var kendini bilen seviyeli bir bayan arkadas ariyorum ciddi olanlar ulassin bana lutfen wtsp

 9. slm samsundan 34 172 70 beyaz tenli yakısıklı yas farketmez bayanların aramalarını beklı yorum evde tekım gizli olması sartıyla

 10. Mrb.bayanlar 180 boy, 78 kilo, esmer yakışıklı biriyim. Sohbet edebileceğim bayan arkadaşların aramasını bekliyorum.

 11. Ankara/Yenimahalle 30 yaş 180 boy yakışıklı kibar ve güvenilir biriyim arkadaş arayan bayanlar arasın whatsapp eklesin

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.