Edirne Arkadaş Arayan Bayanlar
Başlık: Edirne Arkadaş Arayan Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-04-07

Merhabalar ben Edirne de yaşayan bekar bir beyim. Benim istediğim konuşabileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Benim istediğim Edirne arkadaş arayan bayanlar ile arkadaşlık kurmak sohbet etmek birbirimizi tanımak istediğim var. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim.

Benim gibi konuşmayı seven arkadaşlık kurmak düşüncesi olan ve sohbet etmeyi seven bayan arkadaş arıyorum. Benim için önemli olan birbirimizi anlamak konuşmak sohbet etmek konuşmak. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Yaşım 35 bekarım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Dürüst saygılı konuşmayı seven sohbet etmeyi seven eğlenmeyi gezmeyi seven bir beyim. Benim istediğim Edirne arkadaş arayan bayanlar ile konuşmak sohbet etmek birbirimizi tanımak konuşmak isteyen bayan arkadaş arıyorum.

Benim gibi düşüncesi olan kendine arkadaş arayan veya sohbet edecek konuşmaya ihtiyacı olan yalnız olan bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Amaç zaten birbirimizi anlamak konuşmak sohbet etmek ve tanışmak olan dürüst saygılı bayanların ve Edirne arkadaş arayan bayanlar sohbet etmek tanışmak isterim. İlgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.