Dul Zengin Bayan Numarası
Başlık: Dul Zengin Bayan Numarası
Ekleme Tarihi: 2022-08-16

Merhabalar ben Rize de yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Aslında ilan açma fikri yoktu aklımda. Sadece dul zengin bayan numarası arayan beylerin ilanına bakmak istemiştim. Ancak daha sonra bu şekilde bir ilan olsa da benim için bir ciddiyeti olamadı ne yazık ki bu nedenden dolayı da bu şekilde bir ilan açmak istedim.

Dürüst, saygılı, çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yurt dışından emekliyim. Türkiye den de emekliyim aynı zamanda küçük bir dükkanım var kızımın üstüne yaptım onu işleterek orada vakit geçirmesini seven bir bayanım. Yaşım 48 maddi yönden bir sıkıntım yok. Rize de yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir kızım var. Benimle birlikte yaşıyor.Benim dul zengin bayan numarası ilanını açma sebebim kendisine bayan arkadaş arayan ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bey vardır diye düşünerek bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, narin sıcak kanlı, samimi, bir bayanım. Benim istediğim hayatım da bana değer verecek evine ailesine bağlı evini ailesi ile vakit geçirmesini seven bundan sonraki hayatımda benim yanımda olacak birlikte vakit geçirebileceğim bir bey yada hayat arkadaşı aradığım için bu şekilde bir ilan açmak istedim. Rize de yaşamak istiyorum diye bir şeyim yok. Eğer evleneceğim beyle anlaştıktan sonra istediği yerde yaşayabilirim. Sonuçta yaşadığın yer önemli değil. Önemli olan kiminle yaşadığındır. Benim için de yaşadığın yerin bir önemi yok. Önemli olan yanında huzur bulabileceğin yanında olmak isteyeceğin bir hayat arkadaşın olsun. Evine ailesine bağlı düşkün bir bayanım. Ben bu şekilde olunca da karşımdaki kişiden de aynı şeyi bekliyorum.

Bana yazacak yada dul zengin bayan numarası arayan beylerden istediğim şey evine ailesine bağlı maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine düşkün eşi ile ilgilenen eşine bağlı bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu olabilir. Yaşı 48-55 arası olan yaşadığı yerin bir önemi yok. İstediği yerde yaşayabilirim. Tanışmak isteyen arkadaş olmak isteyen konuşmak ve arkadaşlık yapmak isteyen ve kendisine ciddi düşünen bir bayan arkadaş arayan beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.