Dul Zengin Bayan Arkadaş
Başlık: Dul Zengin Bayan Arkadaş
Ekleme Tarihi: 2023-03-08

Son yıllarda baktığımda aslında uzun süredir arkadaşlık sitelerinde vakit geçiren bir bayan değilim. Ancak son zamanlar da bu yönden bir sürü arkadaşlık sitesi açıldığını gördüm. Her kesime hitap eden her türden bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut. Ve bende kendime hitap eden bir site bulmak için bayan arkadaş sitesi bakıyordum.Ve bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya kendi dul zengin bayan arkadaş ilanını açmak istedim. Bu ilanı açma nedenim kendi ekonomik özgürlüğünü eline almış maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir bayan arkadaş arayan beyleri bulmak için bu ilanı açmak istedim.

Son yıllarda trend haline gelen bu arkadaşlık siteleri için, zengin olgun kariyerinde başarılı yaşam açısından zengin bir sürü boşanmış dul bayanların olduğunu gördüm. Başarılarını ve servetlerini paylaşmak için kendilerine uygun bir bey yada erkek arkadaş arayan bir sürü kişi olduğunu gördüm. Bunun için de bende kendime uygun bir bey erkek arkadaş bulabilmek için bayan arkadaş sitesi bakıyordum. İlan verebileceğim yada kayıt olabileceğim benim açımdan uygun dul zengin bayan arkadaş bir site bakıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Ben maddi açıdan bir sıkıntım yok. Çalışan başarılı bir bayanım. Maddi durumum da gayet iyi. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benim yaşım 35 bekarım. Ailemin tek çocuğuyum. Maddi yönden bir sıkıntımız olmadığı gibi hem çalışan işinde başarılı kariyer sahibi kültürlü bakımlı kendine özenen bir bayanım. İzmir de ailem ile birlikte yaşıyorum. Benim bu ilanı açma nedenim evlilik düşünmüyorum bunu söylemek isterim. En azından şu anlık bu şekilde bir düşüncem yok. Ama ileriye doğru ne olur bilemem tabi. Ve maddi bir beklenti ile açmıyorum. Bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem bunu da söylemek isterim. Eğlenmeyi gezmeyi tatili severim ancak işimi de aileme de oldukça düşkün bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Evine ailesine bağlı ama aynı zamanda eğlenmesini de bilen bir bayanım.

Benim bu ilanı açma dul zengin bayan arkadaş ilanını açma nedenim ise kendime bir erkek arkadaş bulabilmek için bu ilanı açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik bakımlı kendine özenen eğlenmesini bilen bir bey aradığım için sohbet edebileceğim arkadaşlık kurabileceğim bir bey aradığım için bu ilanı açmak istedim. Yaşı 35-40 arası olan saygılı kültürlü iş sahibi olan beni ben olduğum için yanımda olacak bir bey arıyorum. İlgilenen beylerin cevaplarını beklerim.Evlenmiş ayrılmış bekar olabilir. Çocuğu da olabilir. İlanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.