Dul Zengin Bayan Arıyorum
Başlık: Dul Zengin Bayan Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2023-03-05

Merhabalar ben maddi durumu iyi olan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan işi gücü olan bekar bir beyim. Yaşım 51 bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün bir beyim. Benim bu arkadaşlık sitesine dul zengin bayan arıyorum bunun için katıldım.

Şimdi size direk dul zengin bayan arıyorum dediğim için katıldığımı söylediğimde belki beni yanlış anlayan bayanlar olabilir. Ama eğer okumaya devam ederseniz neden bu şekilde bir ilan açmak istediğimi biraz olsun anlayacağınızı düşünerek bu ilanı açmak istedim. İlk başta dürüst, saygılı etrafında saygı gören bir beyim. Elimden geldiğince insanlara yardım etmeyi severim. Bakımlı kendine özenen bir beyim. Evime aileme düşkün vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim. Ne gençliğim de oldu ne de şimdi oldu böyle bir alışkanlıklarım. Genç iken de ailem ile işimle okulumla ilgilenirdim. Şimdi de işim ve evim ailem ile ilgilenirim. Şimdi size neden zengin bayan arkadaş ilanı açmak istediğimi yada neden bu şekilde bir ilan açtığı belirtmek isterim. Daha önce bir evlilik yaptığımı söyledim. Bu evliliğimden de bir kızım var.Benimle birlikte yaşıyor. Bu evliliğim ne yazık ki ben ne kadar istesem de yürümedi çünkü arada sevgi ve ya saygı yada güven ve dürüstlük olmayınca yürümüyor. Siz ne kadar isteseniz de karşı tarafta bunlar olmayınca yürümüyor. Maddi konuda olsun eşim dedim hiç bir şeyi esirgemedim. Ne de manevi yönden onu yalnız bıraktım. Ancak olmadı ve bazı nedenlerden ötürü evlendiğini düşündüm. Ve bunu sorun etmemeye ileride sever olsun desem de olmadığını görünce artık fazla uzatmadan ayrılmaya karar verdik. Çünkü en iyisi bu şekilde olacağını düşündüm.

Ben beni anlayan dinleyen eve geldiğimde yüzünde bir gülümseme olsun arada sevgi ve saygının olduğu mutlu olabileceğim bir evlilik yuva kurmak istiyorum. Bu nedenden dolayı da maddi yönden bir sıkıntısı olmayan ve bu amaçla bir beklentiye girmeyen bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı dul zengin bayan arıyorum ilanını açmak istedim. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ben Aydın da yaşıyorum.Evlendikten sonra da burada yaşamak isterim. Evim işim her şeyim burada ancak evleneceğim bayan istemezse de bunu konuşarak nerede yaşamak isterse orada yaşayabilirim benim için bir sıkıntı olmaz. Bunlar ufak tefek sorunlar ve konuşup hallederiz diye düşünüyorum. Yaşı 45-51 arası olan ciddi olan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.