Dul Rus Bayan Arıyorum
Başlık: Dul Rus Bayan Arıyorum
Ekleme Tarihi: 2021-06-21

Merhaba ben daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden 2 çocuğum var. Benim için hayatta en önemli şey aile demektir. evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven ailesi mutlu olunca mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önce de bir Rus bayanla evlilik kurdum. Ancak bu evliliğim anlaşamadık ve ayrıldık olmadı.Bunun için de tekrar evlilik düşündüğümden dolayı dul Rus bayan arıyorum kendime.

Ve bunun için de bu arkadaşlık sitesi benim için çok uygun geldi. Kendime göre bir arkadaş edinmek sohbet etmek konuşmak tanışmak ve ileriye doğru ciddi düşünecek bir bayan arkadaş aradığım için dul Rus bayan arıyorum kendime. Sohbet edip tanışa bileceğim ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim hayatımı ömrümü adayabileceğim ve ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. İstanbul da yaşıyorum. İki çocuğumla birlikte. Yalnız yaşayan kötü bir alışkanlığı ve gece hayatı olmayan bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Çalışan kendi işi ve bir düzeni olan dürüst, saygılı, kibar nazik ve anlayışlı bir beyim. Benim istediğim bayan da benim gibi olmalı. Evine ailesine karşı sorumluluklarını bilen evine ailesine karşı sadık saygılı samimi bir bayan arkadaş olmalı. Yaşım 48 bekar bir beyim. Bu hayatta en çok istediğim dürüst sevgi ve saygının olduğu bir aile kurmak ve ona sahip çıkmak istiyordum. Bir aile de bence aileyi aile yapan bayandır. Çünkü evine özenen sahip çıkan sıcak olan sevgi gösteren ve bir erkeği kalbini kazanacak ve eviyle alakalı evini ailesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Ben evi ve ailesi mutlu olunca mutlu olan ve ailesi sevgi dolu olunca sevgi dolu olan bir beyim. Benim için aile ev her şey demek. Eve geldiğimde güler bir yüz ile karşılanmak mutlu olmak istiyorum artık.

İlanımla ilgilenen dul Rus bayan arıyorum kendime. İlk başta ne kadar tanışmak arkadaş olmak olsa da ileriye doğru ciddi düşünecek evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-48 arası olan çalışmasını istemem hayatımda ki bayanın. Evinde olmasını eviyle ilgilenmesini seven ailesi ile mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, sıcak kanlı samimi bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.