Dul Kadın Uygulamaları
Başlık: Dul Kadın Uygulamaları
Ekleme Tarihi: 2023-02-22

Kendisine arkadaş arayan veya bekar olup yada evlenmiş ayrılmış olup da yalnızlık çeken ve bunun için de dulların olduğu veya dul ilanı açabileceğim bir site arar iken dul kadın uygulamaları diye ilk başta nette bakmak istedim. Ve aslında bir sürü arkadaşlık siteleri mevcut ancak benim ilgimi çeken yada kendi adıma bir ilan açabileceğim bir yer bulamayınca bu arkadaşlık sitesine kendi ilanımı açmak istedim.

Dul olup da günlük normal yaşantımızda arkadaş edinmek seviyeli samimi bir arkadaşlık kurabileceğin insan bulmak zor. Hele bu bir bayan için oldukça zor bir durum. Dul olup da beni anlayan yada anlayacağını düşündüğüm benim gibi zorluk yaşayan bir çok kişi olduğunu düşünüyorum. Aslında her şey bizim için normal olan bir durum anlaşamayıp da ayrılan bir sürü kişi var. Ama bunlar iş bulur iken olsun arkadaş edinir iken olsun bir sürü zorluk çeken kişiler mevcut. Ve bende daha önce bir evlilik yapım ayrılmış bir bayan olarak dışarıda ki insanlardan bunaldım ve güvenim kalmadı artık kimseye ve bunun için de zorluk yaşadım arkadaşlarımdan çevremden yanlış anlaşılımlar oldu. Dürüst, saygılı, samimi sıcak kanlı bir bayanım. Bir kez evlilik yaptım ve anlaşamadık ve boşandık çocuğum var ve onunla birlikte yaşıyorum. Evine ailesine çocuğuna düşkün bir bayanım. Çalışıyorum ve kendi ayakları üstünde duran bir bayanım. Ve yalnızlık çekiyorum. Ben tekrar evlilik düşünmüyorum. Benim yalnızlık çekme sebebim kimseyle yakın bir arkadaşlık kuramıyorum. Bayan olsa yanlış anlıyor erkek olsa yanlış anlıyor. Ve bu sorunları yaşadığım için sadece dul kişilerin olduğu bir sayfa aradım yada dul kadın uygulamaları aradım.

Amacım yada dul kadın uygulamaları bunu arama sebebim ise sadece sohbet edecek konuşacak beni dinleyecek biraz olsun konuşarak yalnızlığımı giderecek bir arkadaş aradığım için bu ilanı bu arkadaşlık sitesine açmak istedim. Benim gibi düşünen ve ya benim gibi arkadaş arayan bayan veya erkek arkadaş seviyeli samimi bir arkadaşlık arayan arkadaşları beklerim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.