Dul Kadın Profilleri
Başlık: Dul Kadın Profilleri
Ekleme Tarihi: 2023-03-16

Merhaba ben daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bey olarak kendime bayan bir arkadaş bulmak için dul kadın profilleri arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak istediğim için de bu şekilde bir ilan açarak kendimi sizlere tanıtmak ve biraz size kendimden hayatımdan bahsetmek isterim.Tabi herkesin hayatında yaşamış olduğu olaylar ve ya iyi veya kötü olaylar olmuştur. Ancak bende artık yalnız olmak istemediğimden dolayı ve kendime hayatıma uygun bir hayat arkadaşı aradığımdan dolayı bu ilanı açmak ve biraz olsun sizlere kendimi açıklamak istediğim için bu ilanı açmak istedim.

Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var benimle birlikte yaşıyorlar. Aslında onlar da kendi yuvalarını ailelerini kurmak üzerler. O kadar küçük değiller. Ve bende yalnız kalacağımdan dolayı beni anlayan eve geldiğimde huzur bulabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için dul kadın profilleri bakıyordum. Ancak orada istediğim gibi bir bayan arkadaş bulamadım. Bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 51 bekar yalnız yaşayan bir beyim. Çift emekliyim. Daha önce Almanya da yaşadım ve çalıştım. Oradan da emekli oldum.Aynı zamanda Türkiye den de emekliyim. Kırşehir de yaşıyorum. Aynı zamanda kendime ait bir evim ve iş yerim var. Boş vakitlerim de iş yerimde vakit geçiriyorum. Çünkü evde oturmak bana göre değil. En azından biraz insan görmüş olarak yeni insanlarla tanışarak ve sohbet ederek vakit geçirmiş oluyorum. Benim istediğim beni anlayan yanımda olacak anlayışlı kibar kültürlü bir bayan arkadaş arıyorum. Eve geldiğimde yanına oturup iki çift laf edebileceğim konuşabileceğim dertleşebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra Kırşehir de yaşamayı düşünüyorum.Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var. Bunları bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Evine ailesine bağlı saygılı, dürüst, kibar, tertipli, düzenli, bakımlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Bundan sonra ki hayatım da artık bende eşimi koluma takıp gezmek tatil yapmak isterim. Benim gibi düşünen bir bayanla arkadaşlık kurmak ve evlenmek istiyorum.Maddi konuda bir sıkıntım yok.

Benim gibi düşünen evlenmeyi düşünen ve hayatını birleştirmek isteyen dürüst, saygılı, samimi bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Evine ailesine düşkün eşi ile vakit geçirmesini seven eşinin yanında olmak isteyen yaşı 45-50 arası olan bir bayan arkadaş arıyorum. Kırşehir de yaşamak isteyen bir bayan olursa çok iyi olur. Dul kadın profilleri ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim için dürüstlük çok önemli hayatını dürüst yaşamış evine ailesine bağlı sorumluluklarını bilen bir bayan olmasını isterim. Umarım ilanıma cevap veren ciddi evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen bayan arkadaşlar olur.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.