Dul Güzel Bayan
Başlık: Dul Güzel Bayan
Ekleme Tarihi: 2022-12-27

Merhaba ben bekar bir erkeğim. Yaşım 46 İzmir’de yalnız yaşayan bekar bir erkeğim. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak benim için çok yanlış bir tercih imiş ve bunu anladığımda boşandık. Anlaşarak karşılıklı aynı fikirde buluşarak boşandık. İşte durum böyle olunca bende bekar bir erkek olarak kendi hayatımda bir kez daha denemek ve bir kez daha hayatımda birisini istediğimden dolayı dul güzel bayan arıyorum.

Bakımlı dürüst saygılı etrafına karşı ciddi olan bir beyim. Kendine bakan özenen bir beyim. Şuan bekar olmama rağmen evim ter temizdir. Çünkü biraz temizliğe fazla önem veririm. Hayatıma girecek olan bayan da dul güzel bayan bakımlı olması kendine özenmesi saygılı dürüst samimi olması benim için önemlidir. Kendi işim var İzmir’de onunla ilgileniyorum. Hayatım genellikle işim ve evim arasında gidip geliyor. Pek sosyal bir insan bey değilim. Aslında gezmesini eğlenmesini çok severim. Ancak bunu arkadaşlarımla değil de daha çok ailemle yapmak isterim. Çünkü arkadaşlar cebinde paran varsa yanında olur sen ne kadar yedirip içirirsen o kadar arkadaşın olur. Ve ben de yaşım gereği bunları görüp geçirdiğimden dolayı pek arkadaş çevresi olan bir insan değilim. Var tabi ki ama eve geldiğimde onlar dışarıda kalır. Yani dışarıda olan dışarıda kalır. Pek kıymet vermem dürüst olmak gerekirse. Ancak ailemle gezmek vakit geçirmek eğlenmek çok severim ve evlendikten sonra bunu istiyorum. Eşimi koluma takıp gezmek eğlenmek hayatımızı yaşamak mutlu huzurlu olmak istiyorum.Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Ciddi evlenmeyi düşünen bir beyim. Ve evlendikten sonra İzmir’de yaşamak isterim. Buna göre yazmak isteyen bayanlar yazsın isterim.

Aradığım bayanda kriterler. İlk öncelikle dürüst, bakımlı, sıcak kanlı, samimi ve doğal olmasını isterim. Dul güzel bayan olsun isterim. Yaşı 40-46 olabilir. Evine ailesine sahip çıkacak tekrar denemek isteyen evlenmeyi düşünen ailesine karşı sorumluluk bilen ailesi ile olmayı seven vakit geçirmesini seven hayata bakış açımız aynı olan bir bayan arkadaş istiyorum. Çalışması veya çalışmıyor önemli değil benim için hatta evlendikten sonra çalışmasını istemem. Bunun nedeni hem dinlensin hayatımdaki kadın benim için önemlidir hem de evi ile ailesi ile daha çok vakit geçirmeye vakti olsun diye istemem. İlgilenen bayanların mesajlarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.