Dul Bayanlar
Başlık: Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2022-05-30

Merhabalar bu ilk ilanım ilk kez bir ilan açma ve oluşturmak istedim. Daha önce dürüst olmak gerekirse düşündüm bundan 2 sene önce ama bir türlü açmak nasip olmadı şimdi ise artık açmak istedim bir tane de benim ilanım olsun diye düşündüm. Benim aradığım dul bayanlar onun sebebi de ben evlenmiş ayrılmış benim gibi bir şeyler görmüş geçirmiş hayatta bir şeyler yaşamış ortak konularımız olması için kendime uygun birisini bulmayı umut ediyorum.

Biraz kendimden bahsedeyim yaşım 37 daha önce bir kez evlilik yaptım anlaşamadık yaşantılarımız hayattan isteklerimiz farklıydı çok farklı hemde bu nedenden dolayı ayrılmaya boşanmaya karar verdik. Nazik bakımlı, kibar , kadına iyi davranan eşini dinlemesini bilen arkadaş olabilen onunla dost olabilen birisiyim. Zaten ilk başta eşinle arkadaş dost olmak sonra karı koca olabilirsin diye düşünüyorum. Duygusal bir insanım. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle kalıyor. Çalışıyorum düzenli bir işim ve gelirim var. Başımda bir evim var. Mersin’de yaşıyorum. Evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum. Kendime uygun olarak gördüğüm dul bayanlar arıyorum. Dürüst, saygılı samimi davranan bir beyim. Gece hayatım yada kötü bir alışkanlığım yoktur. Ailem ile yada çocuğumla vakit geçirmeyi seven onunla ilgilenen onun mutluluğu için uğraşan bir beyim. Evlendikten sonra da eşimi o şekilde davranacağımı bildiğim için söylüyorum bunları. İnsan kendisini önemsediği şeylerin başkalarına ulaştırmadığı yada başkalarına gösteremediği hisettiremediği zaman kendini yalnız hisseder. Bu hayatta bence kimse yalnız olmamalı yalnız hissetmemeli. Çeken anlayan bilir. Yalnızlığın ne kadar zor olduğunu yalnızlığın kimsesizliğin ne kadar zor olduğunu eve geldiğinde konuşacak birisinin olamaması seni dinleyecek yüzünü güldürecek birisinin olmaması çok kötü bir duygu çok kötü bir şey bence.

Benim aradığım bayan yaşı 30-37 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olmasını tercih ederinm. Benim gibi ailenin kıymetini bilen aileye aç bir insan sevgi isteyen ve gösterebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, bakımlı, nerede nasıl davranması gerekiyorsa öyle davranan, İçinde Allah korkusu olan, ailesine sahip çıkacak ailesinin kıymetini bilecek dul bayanlar arıyorum. Çocuğu olabilir. Bunlar benim için sıkıntı değil. Eve geldiğimde eşimle konuşmak sohbet etmek güler yüz bekliyorum bir tek. Mersin’de yaşamak istemesi benim için önemli olur. Çalışmak istemesi yada istememesi konusunda karışmam neye karar verirse saygı duyarım. Benim tek istediğim aile özlemini gidermek ve artık ailem kurmak ve mutlu olmak mutlu etmek istiyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.