Dul Bayanlar Yalova
Başlık: Dul Bayanlar Yalova
Ekleme Tarihi: 2023-03-21

Merhaba ben Yalova da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Maalesef bazı sebeplerden dolayı insanlar anlaşamıyor. Bu ne kadar kolay bir sebep gibi gelse de bu sebepler büyüyor ve anlaşamazlıklar yol açıyor. Ve bu da ayrılıklara sebep oluyor diye düşünüyorum. Neyse fazla uzatmak istemem bu konuyu. Ben de artık evlenmek istediğim için dul bayanlar Yalova da yaşayan veya yaşamak isteyen hayatıma girecek hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş aradığım için bu ilanı açmak istedim.

Bundan önce ki evliliğimden 2 çocuğum var ikisi de evlendi kendine ait bir yuva ve düzen kurdular. Tabi ne kadar büyüseler de yine anne babaya ihtiyaçları var yada en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Onlara elimden geldiğince dürüst ve saygılı yetiştirdim ve elimden geldiğince halen bile kendi ailelerini kurmuş olsalar bile maddi ve manevi destek olmaya çalışıyorum. Çünkü biz annelerin ve babaların görevi budur diye düşünüyorum. Dürüst, saygılı samimi, kibar nazik anlayışlı bir beyim. Giyinmesine özen gösteren bekar olmama rağmen tertipli ve düzenli bir beyimdir. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Yalova da yaşıyorum maddi konuda bir sıkıntım yok. Durumum oldukça iyi. Ben beni anlayan dinleyen evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş aradığım için dul bayanlar Yalova da yaşayacak olan yada yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum bu yüzden bu ilanını açmak ve bu arkadaşlık sitesinde de kendime uygun bir bayan arkadaş bulmak istedim. Yaşım 56 bekar çalışan aynı zamanda emekli bir beyim. Hayatı yalnız geçirmek değil hayatını paylaşarak hayatında önemli senin için değerli birisi olarak onunla yaşayarak geçirmek daha önemli diye düşünüyorum. İstediğin kadar paran yada zengin ol yada maddi durumun iyi olsun yanında seni anlayan dinleyen birisi olmadığı sürece bunların hiçbir önemi yok. En azından ben bu şekilde düşünüyorum. O yüzden benimle aynı düşüncede olan bir bayan arkadaşla tanışmak ve hayatımı birleştirmek isterim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün artık eşimle vakit geçirmek eşimle birlikte mutlu olmak istiyorum.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı dürüst ve saygılı sevgiyi evliliğin değerini anlamını bilen bir aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Dul bayanlar Yalova ilanını bunun için de bu ilanı açmak ve sizlere kendimi tanıtmak istedim. Yalova da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Yaşı 50-56 arası olan evine ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi bir amaç için değil de beni sevdiği için yada beni tanımak istediği için benimle olacak bir bayan arkadaş arıyorum. Güler yüzlü evi ile İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.