Dul Bayanlar Hollanda
Başlık: Dul Bayanlar Hollanda
Ekleme Tarihi: 2022-12-28

Merhabalar ben Hollanda’da yaşayan bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık ve bu evliliğimden bir çocuğum var annesinde kalıyor ve hafta sonları bende kalıyor. İşte bu nedenden dolayı burada arkadaşlık sitesinde kendi adıma bir ilan açmak ve bırakmak ve ilgilenen bayanlara ulaşmak için bu dul bayanlar Hollanda ilanını açmak istedim.

Yaşım 42 Hollanda’da yaşıyorum. Yalnız yaşıyorum. Türkiye’de bir 2 evim var ve İzmir tarafında ve yılda bir kez gelir bir tatil yaparım. Açıkçası maddi durumum iyi daha çocuk iken buraya geldim yerleşmiştim ailem ile birlikte ancak annem babam yaşlanınca emekli olunca memlekete geri dönmek istediler ve bende bunu istemediğimden dolayı burada kalmaya karar verdim. Hayatımda ki hiç bir karardan da ne olursa olsun sonucu kötü de olmuş olsa hiç bir zaman pişman olmadım. İşte bu nedenle şimdiki kararım hayatımı birleştirebileceğim sıcak bir yuva ve aile kurmak isteyen ve Hollanda’da yaşayan veya yaşayabilecek olan bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Bence herkes bu gibi arkadaşlık sitelerine artık çok bakıyor takip ediyor.Ben uzun bir zamandan beri takip ediyorum bu arkadaşlık sitesini ancak bir türlü kendi adıma ilan açmamıştım. Ancak şimdi karar verebildim. Ve bu ilanı açmak istedim. Dul bayanlar Hollanda ilanı bu yüzden açmak istedim. Eğer Hollanda’da yaşayan veya yaşamak isteyen bekar veya dul bayan varsa iletişim kurabilirler. Benim amacım ciddi. Ciddi evlilik düşünen hayatını bir düzene sokmak isteyen sıcak huzurlu mutlu bir yuva isteyen bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Kötü bir alışkanlığım yok ve gece hayatım yok. Çalışıyorum ailesine evine düşkün bir beyim. Bekar olmama rağmen düzenli temiz ve tertipli bir beyim. Dürüst, güvenilir, bakımlı, saygılı bir beyim.

Bu durumdan dolayı hayatımda aradığı bayan ailesine evine düşkün ailesine bağlı eşine karşı saygı ve sevgi besleyecek benim gibi hisseden ve benim gibi düşünen aile ve evine karşı sevgi besleyen ve en önemlisi Hollanda’da yaşayan veya yaşamak isteyen bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 35-42 arası olmalı. Evlenmiş ayrılmış veya bekar olabilir. Ve çocuğu da olabilir. İlgilenen bayanların dul bayanlar Hollanda ilanıma cevap vermesini beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.