Dul Bayanlar Hatay
Başlık: Dul Bayanlar Hatay
Ekleme Tarihi: 2022-12-28

Merhabalar ben Hatay’da yaşayan yalnız yaşayan bir beyim. Yaşım 48 bekar bir beyim. Buraya ilan açmayı uzun zamandır düşünüyordum.Ancak ilk başta kendim ilan oluşturmak istemiştim. Ama uzun bir zaman sadece gelen ilanlara bakmak ve diğer ilan açan kişilere bakmak istedim. Ve benim gibi arkadaş arayan kendine bayan arkadaş arayan kişilere veya bayanların ilanlarına baktım ve bende dul bayanlar Hatay ilanın açmak istedim.

Ve işte buradayım. Biraz size kendimi tanıtayım. Daha önce bir kez evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bu evliliğimden bir kızım var. Ve annesi ile birlikte kalıyor zaten o kadar küçük değil. Ve hafta sonları da bende kalıyor. Aslında kızımı çok seviyorum ancak kendimi yalnız hissetme yalnız olmaya başladım. Çalışıyorum çok şükür maddi yönden bir sıkıntı çekmiyorum. İşim maddi gelirim gayet iyi. Ve kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım gibi bir alışkanlığım yok. Daha çok evine ailesine düşkün ailesine sahip çıkan ve ailesi ile vakit geçirmeyi seven bir beyim. Dürüst, etrafında saygı gören ve saygılı, samimi, nazik, kibar, kültürlü ve bakımlı bir beyim. Boş vakitlerimde kızım yanımda olursa onunla vakit geçiririm olmazsa evde dinlenerek vakit geçirmeye çalışırım. Yani günlük bir yaşantım bu şekilde. Ancak ciddi evlenmek ve hayatıma bir bayanın girmesini ve kendime göre bana uygun yaşantıma uygun bir bayan arkadaş aramak için dul bayanlar Hatay ilanını açmak ve Hatay’da yaşamak isteyen veya Hatay’da benim gibi yalnız yaşayan kendisini yalnız hisseden veya evlenmeyi amaçlayan ve ciddi hayatını bir düzene sokmak isteyen mutlu olmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum kendime.

Bir bayanda aradığım özellikler dürüstlük, saygı ve sevgi olmasını isterim. Ailesine karşı sevgi saygı olmasını isterim. Ve ailesiyle vakit geçirmesini ve ailesi ile birlikte olmasını seven bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-48 arası olabilir. Ve ciddi bir evlilik düşünmesi hayatını düzene sokmak isteyen bir bayan arkadaşla ciddi düşünmeyi ve dul bayanlar Hatay ilanımla ilgilenen bayan arkadaşları beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.