Dul Bayanlar Gümüşhane
Başlık: Dul Bayanlar Gümüşhane
Ekleme Tarihi: 2023-07-19

Merhabalar ben Gümüşhane de yalnız yaşayan bekar bir erkeğim. Yaşım 47 bekar bir erkeğim daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Bir tane kızım var bu evliliğimden annesi ile bir kalıyor.Zaten artık büyüdü. Kendine hakim olamıyor. Ben de hayatımda artık mutlu huzurlu bir yuva kurmak için buraya dul bayanlar Gümüşhane ilanını açmak istedim.

Artık sevdiğim hayatımda önem verdiğim yanında huzuru sıcaklığı bulşabileceğim güvenebileceğim bir bayan hayat arkadaşım olsun istiyorum. İnsanlar bazı şeyler yaşamadan evliliğin ailenin huzurun mutluluğun ne demek olduğunu bilmiyor. İşte bende bu durumları yaşamış görmüş birisi olarak hayatımda kendime benim gibi bu durumları yaşamış bir bayan arkadaş bulmak hayatıma arkadaş bulmak için dul bayanlar Gümüşhane ilanını açmak istedim. Dürüst, saygılı, kibar, kültürlü, nazik bir beyim Ve bende artık hayatımı bir düzene sokmak bir düzenli hayatım olsun istiyorum. Gelirim düzenli bir işim ve maddi durumum iyi. Evleneceğim bayanı bulursam Gümüşhane de yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve bozmak istemem. Artık herkes yaşını başını almış bir bey olarak hayatı daha da ciddiye alıyorum. Aile bağlarına aileye çok önem veririm. İnsanlar hata yapar bence ama bu hatalardan ders almak bu hataları bir daha tekrarlamamak önemli bana göre. Bu yüzden benim düşüncem bu şekilde. Ciddi bir aile kurmayı amaçlayan ciddi evliliği düşünen hayatında bir kez daha denemek isteyen bayan arkadaşları beklerim.

Bir bayanda aradığım özellikler yaşı 40-47 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu olabilir. Bu nedenden dolayı zaten dul bayanlar Gümüşhane ilanını açmak istedim. Ailesine düşkün bir şeylerin kıymetini bilen kaybettiklerini tekrar başka bir düzen hayatında tekrar bir düzen kurarak tekrar düzene sokmak isteyen kendini bilen dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, hayattan ne istediğini bilen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi huzurlu mutlu sıcak bir yuva istemesi önemli.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.