Dul Bayanlar Gebze
Başlık: Dul Bayanlar Gebze
Ekleme Tarihi: 2022-12-16

İyi günler herkese ben daha önce evlilik yaptım ve anlaşamadık boşandık. Buraya ilan açma sebebim dul bayanlar Gebze kendime dul bayan arkadaş aramam ve yalnızlığıma iyi gelecek konuşabileceğim ve ileriye dönük evlenebileceğim bir bayan bulmak umuduyla buraya ilan açmak mantıklı geldi.

Yaşım 41 çalışan yalnız yaşayan bir beyim. 2 çocuğum var ve büyüdü kendi ayakları üstünde duracak yaşa geldiler artık ve benim de bu yalnızlığım artık dayanamayacak bir hal aldı. Artık kendime bir yuva ve mutlu olmak benim de istediğim ve kendime beni anlayacak birisini anlayışlı bir eş bulmak umuduyla dul bayanlar Gebze ilanını oluşturmak istedim.Dürüst, sadık, kibar nazik bir beyim. Tek yaşamama rağmen temizliğe çok önem veririm. Evimde ufak bir toz bile bulamazsınız. Biraz temiz bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yok. Gebze de kendime ait bir evim var. Ve evlendikten sonra burada Gebze de yaşamak istemesi benim için önemlidir. Düzenli bir işim ve gelirim var. Artık evleneceğim bayanla birlikte gezmek eğlenmek mutlu olmak istiyorum. Sabah kalktığımda güler yüzle uyanmak akşam eve geldiğimde oturup sohbet edip konuşmak ne güzel olurdu. Ailesi ile mutlu olan ailesi ile birlikte vakit geçirmesini seven bir beyim. Anlayışlı eşine iyi davranan onu anlayan onun kararlarına da saygı duyan bir beyim.

Bir bayanda aradığım özellikler Dürüst sadık içinde Allah korkusu olan samimi ailesine düşkün ve ailesi ile mutlu olan bir bayanla tanışmak ve ileriye dönük ciddi düşünebileceğim bayanla tanışıp evlenmek ve mutlu bir yuva kurmak istiyorum. Bu nedenden dolayı kendime dul bayanlar Gebze ilanını açmak istedim. Evlendikten sonra çalışmak isterse kararına saygı duyarım çalışmak istemezse de kararına saygı duyarım. Benim gibi dul olabilir. Çocuğu olması yada olmaması da benim için sorun teşkil etmiyor. Gebze’de yaşamak istemesi benim için önemlidir. Çünkü bu yaştan sonra başka bir yerde başka bir düzen kurmak oldukça zor diye düşünüyorum bu nedenden dolayı Gebzede yaşamak isterse memnun olurum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.