Dul Bayanlar Diyarbakır
Başlık: Dul Bayanlar Diyarbakır
Ekleme Tarihi: 2022-12-24

Şimdiki zamanda dul bir bayan olmak gerçekten zor. Çünkü kimse anlamıyor. Bir insan ailesi yuvası olmasını herkes ister. Ancak insanın başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor. Bu nedenden dolayı kendimi bu gibi arkadaşlık sitelerinde kendime uygun birisini bulmaya çalışıyorum. Bu amaçla dul bayanlar Diyarbakır ilanını açmak istedim.

Diyarbakır arkadaşlık sitelerine en azından bulduklarıma baktım ancak tam istediğim gibi birisini bulamadım. Tabi ilk başta hemen tanır tanımaz evleneceğiz diye bir şey yok böyle bir şey söz konusu da olamaz.Ancak en azından kriterlerimizin hayat yaşantımızın birbirine benzeyecek birisiyle tanışmak ve konuşmak sohbet etmek sonra da ciddi adımlar atabilecek bir bey arıyorum ben.Zaten bu amaçla dul bayanlar Diyarbakır ilanını açmak istedim. Maddi amaçlar için burada değilim. Yaşım 45 bir çocuğum var ve oda kendine ait bir düzen kurdu. Çok şükür bu duruma da. Maddi yönden herhangi bir sıkıntı çekmiyorum. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran hem çocuğuma annelik hem de babalık yaptım bunca zaman. Bir insanın dul olması başka anlamlara gelmemesi gerekli bence. Bu yüzden hayatıma ortak olabilecek kalbime hayatıma dokunabilecek beni sevebilecek sahip çıkabilecek bir bey arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, içten bir bayanım.Yanında çocuk gibi olabileceğim rahat olabileceğim mutlu ve huzurlu olabileceğim birini istiyorum.

Aradığım bey yaşı 45-54 arası olabilir. Benim gibi evlenmiş ayrılmış olmasını yani dul olmasını isterim. Çocuğu da olabilir. Benim için dürüstlük, saygı, sevgi benim için her şeydir. Benim gibi bir aile özlemi çeken bir ailesi olmasını isteyen beylerin tanışmayı arkadaşlık kurmayı ve ileriye doğru uyum sağlayabilirsek evliliği düşünen beylerin dul bayanlar Diyarbakır ilanıma cevap vermesini isterim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.