Dul Bayanlar Denizli
Başlık: Dul Bayanlar Denizli
Ekleme Tarihi: 2023-07-16

Ben 41 yaşında bekar bir erkeğim. Çalışıyorum düzenli bir işim ve gelirim var. Çok şükür. Denizli’de yaşıyorum kendi evim var. Daha önce bir evlilik yaptım anacak anlaşamadık boşandık. Bir çocuğum var annesinde kalıyor. Yalnızlıktan dolayı kendime evleneceğim bir bayan aramak ve hayatımı birleştirmek istemem den dolayı dul bayanlar Denizli ilanını açmak istedim.

Herkesin hayatında yaşadığı önemli olaylar insanı biraz daha mantıklaştıran hayatı yaşatan bazı olaylar yaşamıştır. Bende bu durumlardan birini yaşadım. Tabi her şey bizim için ama insan alışamıyor yalnızlığa kaç sene olursa olsun yalnız olmak hayatta yalnız kalmak istemiyor. Ben yaşını başını almış mantıklı düşünen ağır başlı ama evine ailesine eşine karşı kibar nazik düşünceli olan bir beyim. Bu ilanı açmamda ki en büyük sebep artık eve geldiğimde sıcak bir gülümseme sıcak bir sarılma sıcak bir sohbet etmek eşimle oturup günün yorgunluğunu atarak sohbet etmek istediğim için dul bayanlar Denizli ilanını açmak istedim. Diğer evliliğim boyunca ben bunları yaşayamadım. 18 yaşında evlendik. Ve eşim ailesine kendi ailesine oldukça düşkündü. Tabi bir insan ailesine düşkün olmalı bunda kötü bir şey yok. Ama ailesi bile bile senin evliliğine zarar veriyorsa kendi aileni savunup bir şeyler yapman gerek ve araya yalan dolan da girince çocuğumuz 7 yaşında iken boşandık. O zamandan beri yalnızım yani demek istediğim istediğim evliliği yuvayı kuramadım.Ben ailesine düşkün olmasından yada onun kötü bir şey olmasından bahsetmiyorum bu onda en sevdiğim özellikti. Ancak kendi ailesine sahip çıkamadı benimseyemedi bir türlü erken evlenmenin verdiği cahillik yada yaş küçüklüğünden artık bilemiyorum. Ama ondan sonra da düzelmeyince anlaşarak boşandık. Kader kısmet böyleymiş pek o konuda bir şey diyemiyorum daha. Ama oğlumu hafta sonları geliyor kalıyor bende onu her şeyden çok seviyorum buda onu biliyor zaten. Şimdi büyük 15 yaşında ve onunla geldiği zaman güzel vakit geçiriyorum.

Ancak bu yalnızlığımı gidermiyor. Ve ben artık beni mutlu edecek sıcak bir yuva kurmak istiyorum. Beni anlayan hayatı görmüş geçirmiş bir şeyler yaşamış. Ailesine düşkün sahip çıkabilecek dürüst, samimi, içten sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 35-41 arası olabilir. Çalışıp çalışmaması ona kalmış bir şey kararlarında yanında olurum. Ailesi ile vakit geçirmeyi seven ailesi ile birlikte olan bir bayan arkadaş arıyorum. Dul bayanlar Denizli ilanımla ilgilenen ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.