Dul Bayanlar
Başlık: Dul Bayanlar
Ekleme Tarihi: 2023-01-10

Artık kendi hayatını yaşayan başından evlilik geçmiş ayrılmış olan bazı şeyler olmayınca olmuyor ve bunu anlamak önemli. Bir erkek için dul olmak pek bir anlam ifade etmiyor. Ancak bir bayan için dul olmak çok şey ifade ediyor. İnsanların arkadaşların sana bakış acısı değişiyor. Aslında kimse istemez ki ailesinin yıkılmasını mutlu giden evliliğin yıkılmasını. Ancak o evlilikte mutsuz ve boşuna çabalamakta bir anlam ifade etmiyor. Ve bazı bayanlar boşanmak zorunda kalıyor. Ve bu da insanın herkesin başına gelen bir şey ama yine de bir bayan için dul olmak gerçekten zor.Bu nedenden dolayı dul bayanlar ilanını açmak istedim.

Ve hem biraz içimi dökmek hem biraz düşüncelerimi en azından bir yerde paylaşmak istediğimden dolayı bu dul bayanlar ilanını açmak benim için mantıklı geldi. İlk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmak da bulunmaktayım. Daha önce hiçbir arkadaşlık sitesine ilan açmadım. Ancak baktım ve açsam mı diye çok düşünmüştüm ancak bazı siteler bana uygun gelmedi. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Hem samimi gelişi hem de ücretsiz oluşu nedeniyle buraya ilan açmak istedim. İnsanlar kendilerine düzgün bir hayat kurmak herkes ister ve bende istiyorum bu yüzden bir kez daha denemek istedim. Ben 45 yaşında bekar çalışan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Onu da büyüttüm ve kendisine ait bit yuva kurdu. Ancak ben de yalnızlığımı daha fazla hisseder oldum. İnanın tek başına çabalamak uğraşmak gerçekten zor. Tabi pişman değilim ve çok güzel bir evlat yetiştirdiğimi düşünüyorum. Ancak bunu yapar iken bir sürü zorluklar yaşadım.Ama başardım. Ben dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayanım. Pek bir sosyal hayatım yok. Daha çok hayatım iş ve ev arasında gidip geliyor.Zamanım bu şekilde geçiyor. Şunu da belirtmek isterim maddi amaçlar için burada değilim. Ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Kırşehir de yaşıyorum. Evlendikten sonra benim için fark etmez nerede yaşadığım yeter ki mutlu olabileceğim yanında huzuru bulabileceğim bir bey olsun. Benim gibi ciddi düşünen evlenmeyi düşünen bir bey arıyorum.

Bir beyde aradığım özellikler öncelikle dürüst, saygılı, samimi, kibar, nazik, anlayışlı olması. Evlilik düşünen aklında evlilik düşüncesi olan bir beyle tanışmak isterim.Yaşı 45-55 arası olan bir bey arıyorum. Maddi yönden bir beklentim yok. Yaşadığı yer de önemli değil. Çünkü önemli olan yaşadığın yer değil. Yanında olan kişi önemli onun yanında huzur bulmak önemli olan bence bu bu yüzden benim için yaşadığın yerin bir önemi yok. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu olabilir. Ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen ve dul bayanlar ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.