dul bayan Zonguldak
Başlık: dul bayan Zonguldak
Ekleme Tarihi: 2023-02-26

İyi günler ilk öncelikle bu ilanı açmadan önce ilk defa bir arkadaşlık sitesinde bulunduğumu ve bunun için eksiklerim olursa kusura bakmayın. Ve aslında aklımda ilan açmak gibi bir düşünce yoktu. Sadece diğer kişilerin ilanlarına bakmayı düşünüyordum ancak daha sonradan bulamadım en azından benim düşündüğüm açıdan ilanını okuduğumda bu kişiye cevap vereyim diyebileceğim bir ilan bulamadım ve bu yüzden kendi ilanımı açmak dul bayan Zonguldak ilanını açmak istedim.Bunun için bu ilanı açmaya karar verdim. Benim gibi düşünen veya hayata bakış açımız aynı olan evlilik düşünen ciddi düşünen bir bey tanışmak ve evlilik kurmak isterim bunun için bu ilanı açmaya karar verdim.

Ben yaşım 39 bekar daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış bir bayanım. Bazı sebeplerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bu özel bir durum ve burada açıklamak yazmak istemiyorum. Anlayışlı bir şekilde karşılayacağınızı düşünüyorum. Benim dul bayan Zonguldak ilanını açma sebebim. Belki kendisine ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve Zonguldak da yaşamayı düşünen bir bey vardır ve kendisine birazdan benim yazacağım gibi bayan arkadaş arayan beyler vardır düşüncesi ile bu şekilde bir ilan açmak istedim. Ben Zonguldak da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Aileme karşı sorumluluklarını bilen ailesi ile mutlu olmayı seven ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Pek sosyal bir bayan değilim. Evi ailesi ve işi ile ilgilenen bir bayanım. Hayatım bu şekilde geçip gidiyor. Benim bu ilanı açma sebebim artık yalnız olmak istemiyorum. Hele toplum gözünde dul olmak oldukça zor. Ve bende artık aile kurmak kendi ailemi kurmak ve bir kez daha şansımı denemek istediğim için bu ilanı açmak benim için çok mantıklı geldi. Benim istediğim beni anlayan yanımda olacak benim gibi evi ve ailesi ile ilgilenmesi ailesi ile vakit geçirmesi o kişiyi mutlu edecek bir bey arıyorum. Tabi ilk başta ne kadar evlilik düşünsem de birbirimizi tanımadan arkadaş olmadan konuşmadan direk evlilik düşünemeyiz. Bunun için ilk başta tanışmak arkadaş olmak ve daha sonra evlilik düşünebileceğim bir bey arıyorum. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum ki aileme evime karşı destek olmak beni mutlu eder.Aslında birisi ile tanışıp uyum sağladıktan sonra ve evlilik kararı aldıktan sonra bence nerede yaşadığının yada nereli olması pek önemli değil benim için ancak Zonguldak da yaşayıp da kendisine burada yaşayan bir bayan arkadaş bulmaya çalışan beyler vardır diye bu ilanla ilgili bir ilan açmak istedim.

Benim gibi aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve dul bayan Zonguldak ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum. Yaşı 39-48 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, samimi kibar ve nazik anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini bilen seven bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.Ailesine karşı sorumlulukların bilincinde olan evine ailesine bağlı bir bey arıyorum. Umarım benim gibi evlenmeyi düşünen ciddi düşünen bir bey bulabilirim.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.