Dul Bayan Yozgat
Başlık: Dul Bayan Yozgat
Ekleme Tarihi: 2023-09-18

İyi günler ilk öncelikle bu ilanı açmadan önce ilk defa bir arkadaşlık sitesinde bulunduğumu ve bunun için eksiklerim olursa kusura bakmayın. Ve aslında aklımda ilan açmak gibi bir düşünce yoktu. Sadece diğer kişilerin ilanlarına bakmayı düşünüyordum ancak daha sonradan bulamadım en azından benim düşündüğüm açıdan ilanını okuduğumda bu kişiye cevap vereyim diyebileceğim bir ilan bulamadım ve bu yüzden kendi ilanımı açmak dul bayan Yozgat ilanını açmak istedim.

Ben yaşım 42 bekar daha önce bir evlilik yapmış ve ayrılmış bir bayanım. Bazı sebeplerden ötürü anlaşamadık ve ayrıldık. Bu özel bir durum ve burada açıklamak yazmak istemiyorum. Anlayışlı bir şekilde karşılayacağınızı düşünüyorum. Benim dul bayan Yozgat ilanını açma sebebim. Belki kendisine ciddi düşünen evlenmeyi düşünen ve Yozgat da yaşamayı düşünen bir bey vardır ve kendisine birazdan benim yazacağım gibi bayan arkadaş arayan beyler vardır düşüncesi ile bu şekilde bir ilan açmak istedim. Ben Yozgat da yalnız yaşayan bekar bir bayanım. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayanım. Aileme karşı sorumluluklarını bilen ailesi ile mutlu olmayı seven ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayanım. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Pek sosyal bir bayan değilim. Evi ailesi ve işi ile ilgilenen bir bayanım. Hayatım bu şekilde geçip gidiyor. Benim bu ilanı açma sebebim artık yalnız olmak istemiyorum. Hele toplum gözünde dul olmak oldukça zor. Ve bende artık aile kurmak kendi ailemi kurmak ve bir kez daha şansımı denemek istediğim için bu ilanı açmak benim için çok mantıklı geldi. Benim istediğim beni anlayan yanımda olacak benim gibi evi ve ailesi ile ilgilenmesi ailesi ile vakit geçirmesi o kişiyi mutlu edecek bir bey arıyorum. Tabi ilk başta ne kadar evlilik düşünsem de birbirimizi tanımadan arkadaş olmadan konuşmadan direk evlilik düşünemeyiz. Bunun için ilk başta tanışmak arkadaş olmak ve daha sonra evlilik düşünebileceğim bir bey arıyorum. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum ki aileme evime karşı destek olmak beni mutlu eder.

Benim gibi aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen ve dul bayan Yozgat ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum. Yaşı 42-48 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, samimi kibar ve nazik anlayışlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evine ailesine düşkün vakit geçirmesini bilen seven bir bey arıyorum. Maddi konuda bir beklentim yok. Evine ailesine bakabilsin benim için yeterlidir. İlgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.