Dul Bayan Yalova
Başlık: Dul Bayan Yalova
Ekleme Tarihi: 2023-09-17

Merhabalar ben Yalova da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden 2 çocuğum var. İkisi de artık büyüdü. Tabi halen aban ihtiyaçları var tabi her zaman yanlarında olacağım ancak eskisi kadar küçük değiller. Önce ki evliliğimden anlaşamadık ve ayrılmak zorunda kaldık. Çocuklarım büyüyene kadar da evlenmeyi düşünmedim. Ancak artık bende kendi yuvamı ailemi kurmak istediğimden dolayı da bu arkadaşlık sitesine dul bayan Yalova da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.Ve yalnız olmak istemiyorum artık.

Dul olması yada bekar olması benim için sorun olmaz. Yeter ki bana karşı dürüst olsun ve benim gibi evlilik düşüncesi olsun benim için bunlar önemli. İnsanız başımıza her şey gelebilir. Boşanmak evlilik de anlaşamamış ayrılmış da olabilir sonuçta bunların hepsi bizim için dul olup da bu hayatta gerçekten zorluk yaşayan çevresi arkadaşları tarafından zorluk yaşayan çok bayan olduğunu düşünüyorum. Aslında çok yanlış bir yaklaşım ben kendim erkek olarak bu şekilde düşünüyorum gerçekten zor bir durum bu bir bayan için. Benim yaşım 47 bekar bir beyim. Çalışıyorum maddi konuda bir sıkıntım yok. Kendi işim var. Evlendikten sonra Yalova da yaşamak istiyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve alışkanlıklarım ve çevrem var ve onu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı evine ailesine düşkün ve bir yuva kurmak isteyen evlilik düşünen kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Bir aile kurmak isteyen bir beyim. Benim gibi ciddi düşünen evlilik düşünen ve bu amaçla yazmak arkadaşlık kurmak isteyen dul bayan Yalova da yaşamak isteyen veya düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Hayatımda bir erkek olarak ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açmakta bulunuyorum. O da artık yalnız olmak istemiyorum ben de kendi ailemi düzenimi kurmak istiyorum. Bunun için de ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Ben hep hayatımda ailemden ayrı yaşadım. Hem tek başıma bu hayatta mücadele ettim. Çok zorluk da yaşadım ancak çok şükür şimdi kendi işimi kurdum ve güzel bir işim ve gelirim var. İnsanız ve başımıza ne geleceği gerçekten belli olmuyor. Ben çok çalıştım ve kendi hayatımı bir düzene sokmayı başardım. Ancak tek eksiğim şimdi beni anlayacak eve geldiğimde güler bir yüz istediğim sadece onu beklediğim bir bayan arkadaş arıyorum. Ev aile özlemi çekiyorum.Ve artık bir düzenim ve gelirim olduğundan dolayı da artık evlenmek istiyorum ki ailemle mutlu olmak ailemle olmak istiyorum. Evlilik dediğin iyi ve kötü günde her zaman birbirinin yanında olmak her durumda birbirini desteklemek bana göre. Ben de hayatımda bu şekilde bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi olması evlilik düşünmesi evliliğin ailenin ne demek olduğunu bilen kıymetini o huzurun anlamını bilen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayan da istediğim şey evine ailesine bağlı aile kurmanın kıymetini bilen bekar veya boşanmış ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun değil. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine bağlı özen gösteren ve çalışmasını istemem hayatımda ki kadının ama kendi isterse de saygı duyarım ve verdiği kararın arkasında dururum. Evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen yaşı 40-47 arası olan dul bayan Yozgat ilanıma cevap verecek olan bayan arkadaşları beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.