Dul Bayan Uşak
Başlık: Dul Bayan Uşak
Ekleme Tarihi: 2023-09-11

Merhabalar ben Uşak ta yalnız yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü hayatıma girecek beni anlayacak dinleyecek her zaman yanımda olacak doğru kişiyi bulamadım. Bunun için de evlilik düşünmedim. Ancak artık bende kendi yuvamı ailemi kurmak istediğimden dolayı da bu arkadaşlık sitesine dul bayan Uşak yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Dul olması yada bekar olması benim için sorun olmaz. Yeter ki bana karşı dürüst olsun ve benim gibi evlilik düşüncesi olsun benim için bunlar önemli. İnsanız başımıza her şey gelebilir. Boşanmak evlilik de anlaşamamış ayrılmış da olabilir sonuçta bunların hepsi bizim için dul olup da bu hayatta gerçekten zorluk yaşayan çevresi arkadaşları tarafından zorluk yaşayan çok bayan olduğunu düşünüyorum. Aslında çok yanlış bir yaklaşım ben kendim erkek olarak bu şekilde düşünüyorum gerçekten zor bir durum bu bir bayan için. Benim yaşım 37 bekar bir beyim. Çalışıyorum maddi konuda bir sıkıntım yok. Kendi işim var aile işimiz ve onu işletiyorum. Evlendikten sonra Uşak ta yaşamak istiyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve alışkanlıklarım ve çevrem var ve onu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, anlayışlı evine ailesine düşkün ve bir yuva kurmak isteyen evlilik düşünen kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Bir aile kurmak isteyen bir beyim. Benim gibi ciddi düşünen evlilik düşünen ve bu amaçla yazmak arkadaşlık kurmak isteyen dul bayan Uşak yaşamak isteyen veya düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayan da istediğim şey evine ailesine bağlı aile kurmanın kıymetini bilen bekar veya boşanmış ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun değil. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine bağlı özen gösteren ve çalışmasını istemem hayatımda ki kadının ama kendi isterse de saygı duyarım ve verdiği kararın arkasında dururum. Evlilik düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen yaşı 30-37 arası olan ve dul bayan Uşak yaşamayı düşünen veya yaşamak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.