Dul Bayan Trabzon
Başlık: Dul Bayan Trabzon
Ekleme Tarihi: 2022-12-17

Trabzon’da yaşıyorum. 38 yaşında dul bir bayanım. Önceki evliliğimden bir çocuğum var benimle yaşıyor. Çalışıyorum. Evet bazı zorlukları var herkes özellikler bayanlar anlar dul deyince pek iyi karşılanmıyor hemen yanlış fikirlere bürünüyor insanlar. Ama ben sıkıldım artık. Kızımı da büyüdü artık 18 girdi ve bugün yarın evlenip gidecek . Kendi hayatını kuracak. Bu ilanı açma sebebim kendime dul bayan Trabzon yaşayan ve dul bayan arayan beylere hitapla açtım.

Amacım önce arkadaşlık sonra eğer anlaşabilirsek evlenmek niyetindeyim. Ciddi düşünen dürüst insanların beylerin yazmasını isterim. Saçma saban tekliflerle gelmeyin cevap vermem. Biraz kendimden bahsedeyim çalışıyorum kendi ayakları üstünde duran çocuğuna bakan sıradan bir bayanım. Ailem evimle çocuğumla vakit geçiririm boş zamanlarımda.Sosyalleşmeye pek vaktim yok ve bende istemiyorum biraz içine kapanık bir bayanım. Bu nedenden dolayı arkadaşlık sitelerinden arkadaş bulmak için bu ilanı dul bayan Trabzon açtım. Dürüst, saygılı, ailesine düşkün, samimi, kırılgan bir bayanım. Dürüst bir yaşantısı olan hayatını dürüstlükle geçiren normal bir bayanım. Artık hayatımda yalnız olmak beni anlayacak benimle ilgilenecek mutlu edecek bir bey arıyorum. Yalnızlık hiç bitmeyen insanı yıpratan içini karartan bir duygudur. Yalnızlık sonu gelmeyen içi boş olan insanı karanlığa sürükleyen ve sanki hep yalnız olmayı hak ediyormuş gibi hissetmene yol açan kötü bir duygudur.

Bir beyde aradığım özellikler öncelikle dürüst bir yaşantısı ve dürüst bir insan olmasıdır. Saygılı, kibar , nazik anlayışlı eşi ile beraber bir şeyler yapmayı vakit geçirmesini seven kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olamayan bir bey arıyorum. Arkadaş dost gibi olabilecek eşine ailesine değer verecek sahip çıkacak bir bey arıyorum. 38-48 yaş arası olabilir. Maddi bir beklentim yok sadece ailesine bakacak bir gelire sahip olması ve bir işi olması benim için yeterlidir. Evlendikten sonra çalışmayı düşünüyorum. Birbirmizin kararlarına saygı göstermemiz birbirimizi dinlememiz önemlidir diye düşünüyorum bir ilişkide. Benim gibi daha önce evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olması benim için sorun teşkil etmez. Dul bayan Trabzon ilanımla ilgilenen beylerin cevaplarını bekliyorum.

1 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.