Dul Bayan Telefon
Başlık: Dul Bayan Telefon
Ekleme Tarihi: 2022-12-17

Ben İzmir’de yaşayan çalışan kendi ayakları üstünde duran dul bir bayanım. Yaşım 30. Buraya ilan açma sebebim İnternette ve arkadaşlık sitelerine baktım ve dul bayan telefon arayıp konuşmak isteyen bir çok bey olduğunu gördüm. Ve bayanların da bu konuda ilan açtıklarını gördüm. Bende kendi ilanımı oluşturmak istedim.

Telefondan konuşmak arkadaşlık yapmak isteyen bayan yada erkek arkadaş arıyorum kendime. Bakımlı dürüst kendine bakan yalnız yaşayan bir bayanım. Evliliğimden çocuk sahibi değilim. Amacım sadece arkadaşlık kurmak ve telefonla sohbet seviyeli bir şekilde sohbet amacıyla burada ilan açmakta bulunuyorum. Dul bayan telefon ilanını da bu nedenden dolayı açtım. Dürüst, saygılı, samimi konuşan bir bayanım. Yazmayı pek sevmediğimden dolayı burada yazarak veya konuşarak değil de daha çok telefondan konuşmak bana daha cazip gözüktü. Çünkü sesli olarak konuşmak daha çok kişinin ses tonundan ne demek istediğini anlayarak bu şekilde tepki vermek daha kolay ve iyi olduğundan telefonda konuşmak benim için daha iyi. Ama yazarak kişinin nasıl tepki verdiğini veya nasıl hissettiğini anlayamıyorsun. Bu nedenden dolayı yazmayı hem sevmiyorum hem de tercih etmiyorum. Birileriyle konuşup sohbet etmek seviyeli bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Yeni insanlarla tanışıp konuşmayı seven bir bayanım. Ama çalıştığımdan dolayı buna pek vaktim olmuyor. Boş vakitlerimde de evin işleriyle uğraşıyorum bu nedenden dolayı hayatımın bu döneminde buraya ilan açmak veya bırakmak çok mantıklı geldi bana. Artık o kadar sosyalleşme olmadığından ve insanların çoğu internette vakit geçirdiğinden dolayı benim de aklıma buraya bir ilan açmak ve kendi ilanımı oluşturmak geldi. İnsanlar artık konuşacak birilerini yada arkadaşlık yapacak insanları yada evleneceği kişiyi arkadaşlık sitelerine ücretsiz kimisi de ücretli bir şekilde ilan açarak ve bazen hayal kırıklığı yaşarak aramaya çalışıyorlar.

Benim aradığım arkadaşlık dürüst saygılı ve seviyeli konuşmasını bilen yapmacık olmayan sululuktan asla hoşlanmam bir şekilde arkadaşlık yapabilecek bayan yada erkeklerin telefonumu aramalarını beklerim. Yaşı 25-35 yaş arası olabilir. Dul bayan telefon ilanımla ilgilenen bayan ve erkeklerin mesajlarını ve aramalarını beklerim.

2 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.