Dul Bayan Tanışma
Başlık: Dul Bayan Tanışma
Ekleme Tarihi: 2023-09-10

Bayan arkadaş bulmak kendine göre senin düşüncene göre ne istediğini ne düşündüğünü anlayacak aynı fikirde insan bulmak gerçekten zor. Hele evlilik kararı gibi bir düşüncen var sa aklında bu daha zor oluyor doğru kişiyi bulman daha zor oluyor. Bu nedenden dolayı bende dul bayan tanışma sitelerine veya bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim.

Ben hiç evlilik yapmadım bekar bir beyim. Çünkü doğru kişi çıktığını düşünmedim. Benim istediğim evlilik beni anlayacak her zaman yanımda olacak benimle aynı düşüncede konuşarak anlaşabileceğim birbirimizi dinleyen bir bayan arkadaş ve bu şekilde bir evlilik düşündüğümden dolayı da evlenmedim. Bir kişi yada herhangi bir ilişki de olsa yada evlilik düşüneceğin bayan da olsa yada kız arkadaşın sevgilin ne olursa olsun arada sevgi saygı dürüstlük ve güven olmalı yoksa birbirimizi tam olarak tanıyamayız ve hadi bir şekilde oldu ilişki sürdü diyelim zaman sonra arada anlaşmazlıklar yaşarız bu düşünceyle de henüz karşıma benim istediğim gibi bir bayan arkadaş çıkmadı. Aslında dul bayan tanışma diye ilan açmamın sebebi ise evleneceğim bayanın dul olması yada bekar olması benim için sorun değil dediğim gibi benim için dürüstlük saygı sevgi güven sadakat önemli. Bu yüzden dul yada bekar olması önemli olmadığından bu şekilde ilan açmak istedim. Ben yaşım 33 bekar daha önce hiç evlilik yapmamış bir beyim. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün eşi ile gezmek mutlu olmak eğlenmek isteyen birbirimizi anlayan bir bayan arkadaş istiyorum hayatımda. Antalya da yaşıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar, çalışan bir beyim. Ailem ile birlikte yaşıyorum. Hayatımda beni anlayacak dinleyecek her zaman yanımda olacak benimle aynı düşüncede bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Bekar olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. İnsanız sonuçta evlenmiş ayrılmış olabiliriz. Anlaşamamış olabilir sonuçta her şey bu hayatta ki bizim için.

Benim gibi düşünen evlenmeyi düşünen ve tanışmak isteyen bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bekar veya dul bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı 25-33 arası olan dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim gibi düşünen evlenmiş ayrılmış da olabilir bekar da olabilir. Çalışan dürüst, Ve evlenmeyi düşünen ve ileri de Antalya da yaşamayı düşünen bir dul bayan tanışma istiyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.