Dul Bayan Tanışma Sitesi
Başlık: Dul Bayan Tanışma Sitesi
Ekleme Tarihi: 2022-07-29

Merhabalar aslında bu arkadaşlık sitesini bulmadan önce daha önce dul bayan tanışma sitesi bulundum. Ancak kendi açımdan pek ciddi düşünen bir bayan bulamadım. Daha çok arkadaşlık kurmak işin eğlencesin de olan bu şekilde bir bayanlar vardı. Ve bende hayatımda artık bir bayan olsun yalnızlık çekmek istemediğimden dolayı ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş arıyordum.

Ve dul bayan tanışma sitesi bana göre uygun gelmedi. Bunun için de daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak kendimi tanıtmak hayatımdan biraz sizlere bahsetmek istediğim için bu ilanı açmak istedim. Ben emekli aynı zamandan kendine ait bir iş yeri olan çalışan bir beyim. Maddi konuda herhangi bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım hiç yok ve bu yaşıma kadar da hiç olmadı. Yaşım 51 bekarım. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden iki çocuğum var ikisi de benimle birlikte yaşıyorlardı. Ancak tabi onlar da artık kendilerine ait bir düzen yuva aile kurdular. Ve bende yalnız kaldım. Yalnız olmak artık istemiyorum. Eşimle gezmek eğlenmek mutlu olmak istiyorum. Dürüst, saygılı, kibar, nazik anlayışlı bir beyim. Benim için aile aile değerleri her şey demek. Evine ailesine düşkün bağlı bir beyim. Benim bundan sonra ki hayata karşı planım evlenip mutlu olmak eşimi koluma takıp gezmek eğlenmek onunla olabildiğince vakit geçirmek istiyorum. Kırşehir de yaşıyorum. Aslen evlendikten sonra da burada yaşamak istiyorum. Ancak eşim istemezse de onun istediği yerde yaşayabilirim. Benim için sıkıntı olmaz.

Benim istediğim bayan yada hayatıma girecek bayan dürüst, ailesine evine bağlı ailesi ve evi ile mutlu olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 45-50 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Daha önce dul bayan tanışma sitesi bulundum ancak istediğim gibi evlenmeyi düşünen benimle aynı görüşte olan hayata benim gibi bakan bayan arkadaş bulamadım. Bunun için bu ilanı açmak istedim. Evlenmek isteyen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak tanışmak isteyen hayatına çeki düzen vermek bir aile kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.