Dul Bayan Sohbet
Başlık: Dul Bayan Sohbet
Ekleme Tarihi: 2022-12-16

Merhabalar ben Arzu 30 yaşında dul bir bayanım. Buraya yazma ilan açma sebebim evlenmek değil. Sadece arkadaşlık dost bulmak birileriyle sohbet etmek için burada bulunmaktayım. Dul bayan sohbet etmek isteyen arkadaşlık kurmak isteyen olursa mesajlara cevap vereceğimden emin olabilirsiniz.

Çalışıyorum. Üniversite mezunuyum. Bir özel şirkette çalışıyorum. Evinden işine gidip gelen bir bayanım. Lütfen baştan belirtmek isterim ki dul deyince insanlar pek iyi şeyler düşünmüyor. Ama bence bu çok yanlış maddi amaçlar için yada herhangi bir şekilde yanlış tekliflerle gelmeyin. Bu hayatta başımıza gelen her şey bizim için. Bir insanın boşanmış ayrılmış olması çok normal. Ama insanlar yanlış düşüncelere kapılabiliyor. Bu şekilde yaklaşmayın cevap vermem. Benim amacım biraz kafa dagıtmak seviyeli bir şekilde sohbet etmek hayatımızdan bir şey paylaşarak günlük hayattan konuşarak seviyeli bir şekilde sohbet arkadaşlık kurmak için burada bulunmaktayım. Kibar nazik, samimi, dürüst bir bayanım ve hayatını bu şekilde geçiririm. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Bakımlı güzel bir bayanım. Kimsenin ne yaşadığını ne çektiğini bilemezsiniz. Yargılamadan önce dinlemesini karşısındakini anlamak gerekir diye düşünüyorum. Boş vakitlerimde evimde vakit geçirmeyi seven bir bayanım. Pek dışarı ile ilişkim yada gezme gibi pek alışkanlığım yok. Kendimi biraz eve kapattım. Ve bu konuda da sıkıntım yok. Çünkü dışarıdaki insanların yapmacıklarından bir çıkarı varsa konuşmasından sıkıldım artık. Bu nedenden dolayı pek insanlara güvenim yok. Dul bayan sohbet arkadaşlık arayan bayan yada erkek arkadaş fark etmiyor benim için, Önemli olan tek şey dürüst saygılı ve vicdanlı olması benim için önemlidir. İnsanları yargılamadan önce dinlemesini konuşmasını bilen onu anlayabilecek birisiyle sohbet etmeye arkadaşlık kurmaya ihtiyacım var benim.

Denizli’de yaşıyorum. Kendi evim var. Maddi durumum iyi yani bu konuda bu şekilde yaklaşmayın dediğim gibi maddi amaçlar için burada değilim. Amaç sadece arkadaşlık kurmak sohbet etmek birbirimiz anlayabilmek dertleşmek bu konuda seviyeli bir sohbet arkadaşı arıyorum kendime. Dul bayan sohbet etmek isteyen bayan yada erkek arkadaşların mesajlarını beklerim. Seviyeli bir sohbet arayan benim gibi yalnız olan yaşı yada nerede yaşadığının bir önemi yok benim için birbirimiz anlayabilecek dertleşebileceğim bir arkadaş arıyorum. Mesajlarınız bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.