Dul Bayan Şanlıurfa
Başlık: Dul Bayan Şanlıurfa
Ekleme Tarihi: 2022-01-09

Ben Şanlıurfa da yaşayan bekar bir bayanım Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var. İkisi de kendine ait bir yuva düzen kurdular. Ben de yalnız başına yaşayan bir bayanım. Emekliyim aynı zamanda çalışıyorum kendi işim var. Onu işletiyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Benim istediğim yada bu ilanı açma nedenim ise kendime uygun aynı düşüncede dul bayan Şanlıurfa ilanını açmak istedim ki hayatıma uygun beni sevecek bir ömür yanımda olacak gerçek sevgiyi aşkı bana verebilecek bir bey arıyorum.

Yaşım 45 bekar bir bayanım.. Etrafında saygı gören ve saygı gösteren bir bayanım. Dürüst, saygılı, kibar, nazik samimi anlayışlı bir bayanım. aslında ilk defa bir arkadaşlık sitesin de ilan açmak da bulunuyorum. Daha önce hiç bir arkadaşlık sitesine ilan açmamıştım veya katılmamıştım. İlk defa olmakla beraber nasıl bir ilan açacağımı da bilemedim. Bunun için en iyisi istediğimi söyleyerek ve ne istediğimi acıkça belirtecek şeklinde bir ilan açmak istedim. Bunun için de ilk başta dul bayan Şanlıurfa ilanını açarak kendisine dul bayan arayan ve evlenmeyi düşünen ciddi düşünen beyler vardır diye ve kendime uygun hayatıma uygun aynı düşüncede olduğum aynı fikirleri paylaşabileceğim bir bey arkadaş arıyorum. Benim istediğim artık haliyle yaş geçiyor. Beni anlayan dinleyen bundan sonra ki hayatımı birlikte geçirebileceğim mutlu olabileceğim ve eve geldiğimde yanında mutlu olabileceğim bir bey arıyorum.Hayat dediğin iki kişilik ve ben de bundan sonra ki hayatımda artık yalnız olmak istemiyorum. Benim de mutlu bir ailem olsun eşimi koluma takıp gezmek onla tatil yapmak onunla mutlu olmak istiyorum. Eğlenmeyi gezmeyi seven bir bayanım. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan ve mutluluğunu isteyen bir bayanım. Ve şunu da belirtmek isterim evlendikten sonra Şanlıurfa da yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var bunu bozmak kurulu düzenimi bozmak istemiyorum bu nedenden dolayı da burada yaşamayı düşünüyorum. Bunu söylemek istedim ki daha sonradan sorun çıkmasını istemem.

Beni anlayan dinleyen yanın da mutlu olabileceğim bundan sonra gerçek sevgi ve aşkı tadabileceğimi bir bey arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Yaşı 45-55 arası olan ciddi düşünen evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan dürüst, saygılı, kibar nazik ve anlayışlı bir bey arıyorum. Benim gibi dul bayan Şanlıurfa ilanımla ilgilenen ciddi düşünen evlilik düşüncesi ile tanışmak arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.