Dul Bayan Sakarya
Başlık: Dul Bayan Sakarya
Ekleme Tarihi: 2023-08-29

İyi günler ben Sakarya da yaşayan yalnız olan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ve bu evliliğimden 2 çocuğum var. İkisi de evlendi kendi yuvalarını ailelerini kurdular. Artık benim yapabileceğim onlara destek olmak ve her zaman onların yanında olduğumu göstermek dışında başka yapabileceğim başka pek bir şey yok. Ben de yalnız kaldığımdan yalnız olduğumdan dolayı artık kendime tekrar dan bunca sene tek başıma uğraştım tek başıma çocuklarıma baktım ve yetiştirdim ve her şeye tek başıma yetişmek zorunda kaldım ve artık yalnız olmak yalnız kalmak istemediğimden dolayı dul bayan Sakarya da yaşamak isteyen veya Sakarya da yaşayan bir bayan arıyorum.

Bu düşünce ile de ben de bu şekilde bir ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim. Ben bekarım yaşım 52 daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Kader bazı şeyler olmayınca olmuyor ben de bu düşünceyle ayrıldık. Dürüst, saygılı, kibar, nazik ve anlayışlı bir beyim.Evine ailesine bağlı düşkün ve artık mutlu olmak isteyen mutluluğu arayan eve geldiğimde güler bir yüz ile karşılanmak eve geldiğimde sıcak bir karşılama dışında başka bir şey istemiyorum. Tek istediğim dürüstlük saygı ve sevgi ve güvenin olduğu bir ortam aile olmak mutlu olmak istiyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenen ailesi ile ilgilenen bir dul bayan Sakarya yaşamak isteyen ve yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.Benim istediğim evi ailesine düşkün vakit geçiren evi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Şunu da belirtmek isterim eğer evleneceğim bayanı bulursam Sakarya da yaşamayı düşünüyorum çünkü taşınmak ve başka bir yerde tekrar dan bir düzen kurmak gibi bir düşüncem yok. Kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim.

Benim gibi düşünen evine ailesine bağlı evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arıyorum. Dürüst saygılı, kibar nazik ve anlayışlı evine ailesine sadık evi ve ailesi ile ilgilenen ve en azından ileriye doğru aklında evlilik düşüncesi olan ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen tanışmak isteyen bir bayan arıyorum. Yaşı 45-50 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Ve çalışmasını istemem hayatımda ki bayanın. Ev ve aile kurmak isteyen ve bu düşünceyle yazan arkadaşlık kurmak isteyen dul bayan Sakarya yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.