Dul Bayan Rize
Başlık: Dul Bayan Rize
Ekleme Tarihi: 2023-01-30

Merhaba ben Rize da yalnız yaşayan bekar bir beyim. Yaşım 49 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran ailesine evine karşı bağlı bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak erken yaşta eşimi kaybettim. Ve ondan sonra da uzun bir süre aslında evlenmeyi düşünmüyordum. Ancak uzun zamandır yalnızlık tek başına uğraşmak insanı gerçekten yoruyor. Ve bunun için de dul bayan Rize ilanını açmak istedim bu arkadaşlık sitesine.

Belki benim gibi tekrar evlenmeyi düşünen ve Rize de yaşamak isteyen benim gibi yalnız olan ve tekrar evlenmeyi düşünen bayan arkadaş aradığım için dul bayan Rize ilanını açmak istedim. Maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine düşkün dürüst, saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim 3 çocuğum var ve ikisi evlendi kendi yuvasını kurdu. Diğeri de benimle birlikte yaşıyor. Ben evine ailesine bağlı ailesine sahip çıkan ailesi mutlu oldukça bende mutlu olan bir beyim. Benim gibi evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Hayat arkadaşı dediğin ömür boyu yanında olmalı evine ailesine bağlı evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen her zaman destek verecek ne olursa olsun her zaman yanında olacak bir hayat arkadaşı ister herkes. Ve ben de bu şekilde düşündüğüm için bu ilanı açmak ve kendime hayat arkadaşı aradığımı hayatımın sonuna kadar yanımda olacak mutlu olabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve aile ile ilgilenen bir beyim. Benim gibi evine ve ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arıyorum. Evlendikten sonra Rize de yaşamayı düşünüyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var. Ve onu bozmak istemiyorum bu yüzden zaten Rize de yaşayan bir bayan arkadaş olmasını istiyorum.Benim gibi aile kurmak artık mutlu olmak isteyen evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Benim için aile demek her şey demek ve bende artık mutlu bir aile kurmak istiyorum. Beni anlayan dinleyen kalbimin ve aklımın uyuştuğu bir bayan arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evi ve işi ile ilgilenen bir beyim.

Bir bayandan istediğim tek şey dürüst, evine ve ailesine düşkün sahip çıkan sorumluluklarını bilen evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 40-45 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dul bayan Rize ilanımla ilgilenen evine ve ailesine düşkün dürüst, saygılı samimi sıcak kanlı bir bayan arkadaş arıyorum. İlk başta tabi ki tanışmak arkadaş olmak birbirimizi yakından tanımak önemli. Ve daha sonra aklında evlilik düşüncesi olan evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Benim gibi artık bir yuva aile kurmak isteyen evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.