Dul Bayan Profilleri
Başlık: Dul Bayan Profilleri
Ekleme Tarihi: 2021-06-16

Merhaba ben uzun zamandır bu arkadaşlık sitesini takip ediyordum. Ve dul bayan profilleri bakıyordum. Ancak kendi açımdan düşündüğüm gibi yada evlilik düşündüğüm gibi bir bayan arkadaş mesajı bulamadım ve bunun için de kendi ilanımı açmaya karar verdim. Ben bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir beyim.

Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bazı sebeplerden ötürü boşandık bunu burada paylaşmak istemiyorum ama hayatıma girecek bayana tabi ki açıklarım. Bu evliliğimden bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Yaşım 38 bekar bir beyim. Yalnız olmak yalnız başına hele bir çocukla uğraşmak gerçekten zor. Evlilik düşünmemin sebebi hem yalnızlık hem de çocuğumla ilgilenecek bir bayan arkadaş aradığım için dul bayan profilleri baktım. Ve dediğim gibi pek kendi açımdan düşündüğüm gibi birisini bulamadım ve bu ilanı açmak istedim. Ben evine ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan evi ve ailesi ile vakit geçirmekten mutlu olan evi ve ailesi mutlu oldukça mutlu olan bir beyim. Benim tek şeyim ailem olmalı ve hayatımda beklediğim yada hayatıma girecek bayandan evi ve ailesi ile ilgilenmesi dışında başka bir şey beklemiyorum benim için ailesi evi ile ilgilenen düşkün bir bayan olması benim için yeterlidir. Ben ailesi için mutlu olan ailesi mutlu olduğu zaman mutlu olan bir beyim.Maddi konuda bir sıkıntım yok. Niğde de yaşıyorum. Ve eğer evleneceğim bayanı bulursam da Niğde de yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Benim gibi düşünen aklında evlilik düşüncesi olan evlilik düşünen bir bayan arkadaşla tanışmak ve arkadaşlık kurmak isterim. İlk başta tabi ki direk olarak evlilik düşünemeyiz. Evlilik için karar almak için birbirimizi tanımak yakından tanımak ve ilk başta arkadaşlık kurmak önemli diye düşünüyorum.

Hayatıma girecek bayan dan istediğim tek şey dürüst, evine ailesine karşı saygılı evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 30-38 arası olan evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, samimi bir bayan arkadaş arıyorum Zaten daha önceden de baktığım dul bayan profilleri bu özellikleri aradığım için bulamadım ve bu nedenden dolayı da kendi ilanımı açmak ve size kendimi tanıtmak istedim. Çalışmasını istemem ancak kendi isterse de saygı duyar ve buna karşı olmam verdiği kararın yanında olurum. Evlenmeyi düşünen ve bu amaçla arkadaşlık kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.