Dul Bayan Platformu
Başlık: Dul Bayan Platformu
Ekleme Tarihi: 2023-03-11

Merhaba ben daha önce bir evlilik yapmış ayrılmış bir bey olarak kendime bayan bir arkadaş bulmak için dul bayan platformu arıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak istediğim için de bu şekilde bir ilan açarak kendimi sizlere tanıtmak ve biraz size kendimden hayatımdan bahsetmek isterim.

Ben daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var benimle birlikte yaşıyorlar. Aslında onlar da kendi yuvalarını ailelerini kurmak üzerler. O kadar küçük değiller. Ve bende yalnız kalacağımdan dolayı beni anlayan eve geldiğimde huzur bulabileceğim bir bayan arkadaş aradığım için dul bayan platformu bakıyordum. Ancak orada istediğim gibi bir bayan arkadaş bulamadım. Bu nedenden dolayı da bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaşım 52 bekar yalnız yaşayan bir beyim. Çift emekliyim. Daha önce Almanya da yaşadım ve çalıştım. Oradan da emekli oldum.Aynı zamanda Türkiye den de emekliyim. Denizli de yaşıyorum. Aynı zamanda kendime ait bir evim ve iş yerim var. Boş vakitlerim de iş yerimde vakit geçiriyorum. Çünkü evde oturmak bana göre değil. En azından biraz insan görmüş olarak yeni insanlarla tanışarak vakit geçirmiş oluyorum. Benim istediğim beni anlayan yanımda olacak anlayışlı kibar kültürlü bir bayan arkadaş arıyorum. Eve geldiğimde yanına oturup iki çift laf edebileceğim konuşabileceğim dertleşebileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra Denizli de yaşamayı düşünüyorum.Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var. Bunları bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Evine ailesine bağlı saygılı, dürüst, kibar, tertipli, düzenli, bakımlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Bundan sonra ki hayatım da artık bende eşimi koluma takıp gezmek tatil yapmak isterim. Benim gibi düşünen bir bayanla arkadaşlık kurmak ve evlenmek istiyorum.Maddi konuda bir sıkıntım yok.

Benim gibi düşünen evlenmeyi düşünen ve hayatını birleştirmek isteyen dürüst, saygılı, samimi bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Evine ailesine düşkün eşi ile vakit geçirmesini seven eşinin yanında olmak isteyen yaşı 45-50 arası olan bir bayan arkadaş arıyorum. Denizli de yaşamak isteyen bir bayan olursa çok iyi olur. Dul bayan platformu ilanımla ilgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.